Přejít na obsah

Pozor na podovdy při jakékoliv změně využívaných služeb


Návštěvník cernoch23

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Dobrý den, rád bych uvedl informace na pravou míru, aby nedocházelo k dezinformacím.

Nemohu souhlasit s tvrzením, že naše věrnostní portfolio je obcházením zákona. Ustanovení zákona o elektronických komunikacích, na které odkazujete se týká pouze smluv uzavíraných na dobu určitou. Naše smlouvy jsou uzavírány na dobu neurčitou, proto se na ně toto ustanovení nevztahuje. Před uzavřením smlouvy si můžete vybrat, zda za služby chcete platit standardní nebo věrnostní cenu, která je s věrnostní slevou. Tato cena je ale platná pouze při splnění podmínek věrnostního portfolia, které jsou součástí smlouvy. Jednou z podmínek je řádné užívání služeb po určitou dobu. Pokud není tato podmínka splněna, na poskytnutí věrnostní slevy nevznikne nárok a je vystaveno opravné vyúčtování, ve kterém je doúčtována věrnostní sleva, ale pouze za měsíce, kdy byla služba poskytována. Věrnostní sleva tedy není formu sankce, jedná se pouze o neposkytnutí slevy, na kterou nevznikl nárok, protože nebyly splněny podmínky pro její poskytnutí.

Děkuji za pochopení.

David - UPC

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cernoch23

Jenom ještě doplním. Tu smlouvu na 1 rok jsme uzavřeli v roce 2014. V 2015 ji bez mého vědomí prodloužili zase o rok..... ano když jsem teď dohledával podklady tak jsem se někde dočetl, že když nedám výpověď tak uatomaticky prodlužují závazek o další rok, ale přijde mi to minimálně nemorální. Standardní postup u konkurence bývá, že po uplynutí závazku automaticky přecházíte na smlouvu na neurčito. Navíc jsem u UPC a ještě před tím u předchůdce Karnevalu cca 15 roků, takže jsem to opravdu neřešil z vychcanosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já myslím, že většina klientů spíš ocení pokračování za stejných podmínek, tedy další věrnostní období, než přechod na smlouvu bez závazku a zdražení o dvě/tři stovky.

 

Nevěrnostní verze smlouvy v podstatě nemá mysl, nikdy se nevyplatí, u věrnostní zaplatíš vždy méně nebo maximálně stejně.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cernoch23

A neocení taky informování o novém závazku na další rok? :-) Tady je vlastně problém, protože UPC nechce klienty upozorňovat, že se blíží období, kdy by mohli smlouvu vypovědět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Toto más tuším před koncem na faktůře a minimálně toto máš uvedeno na stránkách Moje UPC -> moje služby

najdeš něco podobného :

 

" Vaše věrnostní období této služby končí 05.01.2017

V případě potřeby změnit automatické prodloužení věrnostní slevy pro další období, kontaktujte prosím naše klientské centrum na tel. čísle 241 005 100 Učiňte tak prosím alespoň 15 dnů před uplynutím věrnostního období. "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Jenom ještě doplním. Tu smlouvu na 1 rok jsme uzavřeli v roce 2014. V 2015 ji bez mého vědomí prodloužili zase o rok..... ano když jsem teď dohledával podklady tak jsem se někde dočetl, že když nedám výpověď tak uatomaticky prodlužují závazek o další rok, ale přijde mi to minimálně nemorální. Standardní postup u konkurence bývá, že po uplynutí závazku automaticky přecházíte na smlouvu na neurčito. Navíc jsem u UPC a ještě před tím u předchůdce Karnevalu cca 15 roků, takže jsem to opravdu neřešil z vychcanosti.

 

A neocení taky informování o novém závazku na další rok? :-) Tady je vlastně problém, protože UPC nechce klienty upozorňovat, že se blíží období, kdy by mohli smlouvu vypovědět ;)

 

Nahoře máš jasně napsaný, že jsou smlouvy uzavírány na dobu neurčitou, takže nevím co tady vypisuješ cosi o smlouvě na 1 rok a jakýmsi prodlužování? Nepoplet sis to náhodou s nějakým mobilním operátorem nebo dodavatelem energií? Ti to takhle mívávají.

 

A protože je smlouva na dobu neurčitou, tak žádný období, kdy můžeš cosi vypovědět, se nekoná. Prostě můžeš vypovědět kdykoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Pleteš si smlouvu na dobu určitou se smlouvou na dobu neurčitou. A nemotej do toho nějakej věrnostní závazek, to není smlouva, ale pouze možnost využít zvýhodněnou cenu od UPC dle jejich podmínek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože je tady plno chytrolínů, tak se zeptám jako tupan a určitě mi hravě odpovíte : dejme tomu, že mám smlouvu s věrnostním oobdobím prodlužovaným k 20.11. Kdy a jak (po lopatě pro trotly) mám smlouvu vypovědět, abych neplatil jakoo mourovatej "za nedočerpání" a nedodržení podmínek věrnostního období?

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...