Přejít na obsah

TV Guide


Návštěvník natalek

Doporučené příspěvky

Návštěvník natalek

Stav částečné nefunkčnosti stále trvá.......Přípomínky o paměti televizoru neřeší asi můj problém. Guide fungoval spolehlivě v totožném televizoru téměř dva roky, muselo by se něco změnit na technologii EPG...

 

Wi-free jsem zrušil proto, že nevím, co ještě vyzkoušet, tak místo klení radši něco poraď...

 

Načetl jsem znovu kanály, dokonce proběhla nedávno aktualizace softu v TV, stav stále neuspokojivý.

 

Ještě jsem nevyzkoušel načíst jen 15 kanálů z STA......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, změnilo se něco na technologii EPG. EPG nyní obsahuje mnohem více informací. Že si s tím Váš televizor neumí poradit, je bohužel smůla. Už nahoře píšete, že EPG se ukazovalo na den, či dva. To bylo už tenkrát hrozně málo. Smažte kanály, na které se nedíváte. Občas to pomůže.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Ano, změnilo se něco na technologii EPG.
Ano, změnilo se něco ..., ale technologii bych do toho nezahrnoval.
EPG nyní obsahuje mnohem více informací.
S tímto tvrzením by se dalo úspěšně polemizovat, bohužel pouze polemizovat. EPG u valné většiny pořadů stále neobsahuje požadované informace, např. o jazykové stopě/mutaci, o pořadí série (season), popis děje se velmi zkrátil, bohužel ne zjednodušením popisu, ale pouhým oříznutím dlouhého textu a řada dalších požadavků... Ano, nově přibyly předdefinované položky formuláře Rok, Režie, Hrají ...., bohužel často nevyplněné.

Kdosi (technik) tu před časem psal, že UPC změnilo dodavatele EPG, zjevně k horšímu. Při procházení EPG je do očí bijící, že každý pes, jiná ves...

Opět kdosi jiný zde někdy krátce po zavedení aplikací Horizon napsal, že se EPG v některém Horizon boxu zlepšilo. Co se zlepšilo, nic nenacházím? Leda by oba Horizon boxy přebíraly EPG z jiného zdroje, nežli je vysílaný transport stream. Technicky si to dokážu představit, prakticky nic nenalézám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník natalek

Po naladění na anténu pozemního vysílání funguje EPG (TV Guide).

 

Řeším tedy fintu, jak vyřadit "neoblíbené" programy z Guide nabídky. Aby mi EPG nenačítalo 150 stanic, ale jen např. 40. Standardně mi načítá i nepředplacené (např. HBO, Hustler, atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc tomu nerozumím. DVB-T naladilo 150 TV stanic ? To asi ne. Nemá to být DVB-C ? Pak všechy TV stanice, které nepotřebuji vymazat (odstranit) ze seznamu naladěných TV stanic. Myslím, že tuto operaci umožňuje každá TV nebo setobox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natalek

Samozřejmě, DVB-T naladilo asi 25 stanic, EPG, funguje bez problémů.

Po naladění DVB-C (UPC) patrně úspěšně vymažu nepotřebné stanice, protože ty nechtěné se v seznamu EPG neobjevují. Konkrétně je to volba "přeskočit". Přesto EPG není tak rychlé jako u pozemního vysílání.

Mohlo by to být počtem multiplexů, které musí TV "načítat" ? U DVB-T jsou tuším čtyři, ale u DVB-C okolo 30ti....

I po "přeskočení" nechtěných stanic zbývá cca 15....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Na STB Mediabox HD (cihla) u kanálu STV 2 není EPG, bylo přibližně do úterý 2. 2. a dále pouze "není informace". Máte stejnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Netušíte někdo, proč UPC má v EPG jen ořezané informace? Mám základní nabídku k internetu Digi mini 28 (nebo kolik) programů a z EPG se nedozvím, např. u filmu, kdo tam hraje, oo čem to je atd...

 

Pamětí TV to není, dokud jsem přijímal DVB-T ze vzduchu, bylo programů více a údaje v EPG kompletní.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...