Přejít na obsah

Rychlost downloadu


Návštěvník cajky

Doporučené příspěvky

Návštěvník cajky

Ted jeste nejaka synchro. rychlost a rychlost TCP :D

S tou wifi kartou, pokud by to zvysilo download, tak by to bylo uplne skvely. Sice si musim jeste nejakou chvili pockat, jelikoz ntb mam myslim jeste v zaruce, tak to nemuzu nikam dat, aby mi to tam vymenili.

A si si jisty, ze kdyz vezmu tu drazsi, tak se mi ten download zvysi? Jakou rychlosti by to teoreticky mohlo svistet? Ciste po jeji instalaci, bez zmeny cehokoli s routerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pro pochopeni- co muze mit v ntb pritelkyne narozdil ode me, ze ji to jede rychleji nez mne?

Prostě má v NB WiFi adaptér s podporou vyšších rychlostí. Jaký konkrétní model Macbooku s jakým datem výroby má?

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle toho jaké rychlosti dosahujete, máte na modemu nastavenu šířku kanálu 40 MHz. Asi nejjednodušší a nejlevnější by bylo si vyměnit v NTB WiFi kartu.

 

Něco takového: https://www.alza.cz/pci-express-mini-karty/18854352.htm

Pokud šasi notebooku na to nemá přípravu (dvě antétny) tak rychlejší adaptér (s podporou 2 x 2 : 2) do toho nedá, respektive dá, ale nebude mít kam zapojit druhý anténní vstup/výstup, takže to bude k ničemu.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud 802.11n karta má specifikováno 300 Mbit/s tak musí být použity dva spatial streams a na to musí být zapojeny dvě antény. Prostě karta používá obě antény pro wifi a minimálně jednu z nich zároveň i pro Bluetooth, však je to obojí 2,4 GHz.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cajky

No to je pekny, dva lidi, kteri vypadaji, ze tomu oba rozumi, vi, o cem mluvi, tak kazdy ma jiny nazor. A jak potom tomu ma porozumet takovy lempl, jako jsem ja? :D

To je pak neco, si vybrat, kdo tu pravdu ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mě to, co píše xtonda se nevylučuje s tím, co jsem psal já :) jenom mi podával informace, které jsem nevěděl. Já přeci jen tomu HW tolik nehovím jako SW. Jinak servisy NTB značky lenovo má na starosti třeba autocont, možná by stačilo tam napsat či zavolat. Ale dle mě by fungovat mělo.

Jinak přehled servisních partnerů lenova v ČR je zde:

www.lenovo.cz/download/AWSP.pdf

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...