Přejít na obsah

Internet 120 s TV MINI


Trabi

Doporučené příspěvky

Dobrý den přeji,

 

protože se skoro vůbec nekoukám na TV (je tam kulový), rozhodl jsem se ušetřit nějakou tu stovku měsíčně za TV a ponechat si pouze základ + internet 120. Situace je taková, že teď mám Horizon komfort 120+ a platím 909 Kč. Net si chci ponechat takový, jaký mám, tedy 120 MBit, ale TV mě stačí MINI. Mám pár otázek, než něco začnu dělat:

 

1) Jsem 3 měsíce pod věrnostní slevou - když si ponechám ale net, neměl by s tím být njaký problém, nemýlím se?

 

2) Znamená to, že si odvezou cihlu a dovezou wifi modem (koax se předpokládám páchne jen do TV, moje TV nemá ale DVB-C, jen DVB-T, ale myslím, že to bude hrát, ne?

 

3) Připojení - řešené to mám teďka tak, že v přesíni mám UPC zásuvku - odtamtud vede kabel od DATA zástrčky do obýváku, kde mám TV i cihlu, kabel je připojen do cihly. Z obýváku vede eth.- kabel zdí vedle do ložnice, kde ho mám zapojen v PC. Když budu chtít mít zapojenou TV i modem, oboje budou v obýváku, musím tahat od UPC zásuvky DVA kabely, či stačí jenom jeden? Mě se dva asi do díry ve zdi nevejdou.....stačí nějak rozbočit až v obýváku?

 

4) Jestli se nemýlím, bude se vše pak ovládat ovladačem od TV, půjde mi tedy i teletext, EPG, atd?

 

5) Koukal sjem na ty TV, co jsou v MINI, ale nevidím tam RETRO Music TV, opravdu tam není? Kdyžtak tam je aspoň GOLD...

 

6) Zrychlí mě net na 200 Mbit, když bych neměl Horizon od září? :-)

 

Díky všem moc za pomoc.

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
Dobrý den přeji,

 

protože se skoro vůbec nekoukám na TV (je tam kulový), rozhodl jsem se ušetřit nějakou tu stovku měsíčně za TV a ponechat si pouze základ + internet 120. Situace je taková, že teď mám Horizon komfort 120+ a platím 909 Kč. Net si chci ponechat takový, jaký mám, tedy 120 MBit, ale TV mě stačí MINI. Mám pár otázek, než něco začnu dělat:

 

1) Jsem 3 měsíce pod věrnostní slevou - když si ponechám ale net, neměl by s tím být njaký problém, nemýlím se?

 

2) Znamená to, že si odvezou cihlu a dovezou wifi modem (koax se předpokládám páchne jen do TV, moje TV nemá ale DVB-C, jen DVB-T, ale myslím, že to bude hrát, ne?

 

3) Připojení - řešené to mám teďka tak, že v přesíni mám UPC zásuvku - odtamtud vede kabel od DATA zástrčky do obýváku, kde mám TV i cihlu, kabel je připojen do cihly. Z obýváku vede eth.- kabel zdí vedle do ložnice, kde ho mám zapojen v PC. Když budu chtít mít zapojenou TV i modem, oboje budou v obýváku, musím tahat od UPC zásuvky DVA kabely, či stačí jenom jeden? Mě se dva asi do díry ve zdi nevejdou.....stačí nějak rozbočit až v obýváku?

 

4) Jestli se nemýlím, bude se vše pak ovládat ovladačem od TV, půjde mi tedy i teletext, EPG, atd?

 

5) Koukal sjem na ty TV, co jsou v MINI, ale nevidím tam RETRO Music TV, opravdu tam není? Kdyžtak tam je aspoň GOLD...

 

6) Zrychlí mě net na 200 Mbit, když bych neměl Horizon od září? :-)

 

Díky všem moc za pomoc.

 

 

Dobrý den,

pokusím se Vám odpovědět na následující otázky dle čísel

 

1 - Zde nerozumím, zda-li máte 3 měsíce do konce věrnostní slevy nebo jestli jste teprve 3 měsíce ve věrnostní ceně

2 - Ano, pokud se rozhodnete ponechat si pouze internet, HD DVR Mediabox si odvezeme a vyměníme Vám jej za standardní Wi-Fi modem http://goo.gl/8jIxay

3 - Pokud se rozhodnete pro nabídku Mini, tam stačí zapojit TV kabel přímo do TV a chytnete základní nabídku. Bude asi potřeba dotáhnout druhý kabel do TV. Ten internetový bohužel do TV nepůjde. "Cihla" funguje na trochu jiném principu, než standardní STB, takže zde se připojuje kabel od internetu.

4 - Ano, v případě nabídky Digi Mini budete mít jeden ovladač od Vaší TV

5 - Je to tak, program RETRO Music není součástí nabídky Digi Mini. Přehled programů naleznete zde http://goo.gl/PZFxyc

6 - záleží, co máte za smlouvu. Pošlete mi jí přímou zprávou přes náš Facebook UPC Česká Republika a my se na to podíváme.

 

Děkuji, David - UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen poznamka. Sluzba Horizon komfort 120 je zvyhodneny balicek, samotne sluzby samostatne stoji vic. Zkontroluj si kolik to dela celkove a zda se to vyplati. Navic UPC to muze povazovat za ponizeni sluzby a za to byval poplatek.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Teď už by přechod na nižší tarif neměl být zpoplatněn, akorát začne obvykle běžet věrnost od nuly. To mi bylo aspoň řečeno na infolince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...