Přejít na obsah

Zpetne zhlednuti pres PC


Trabi

Doporučené příspěvky

Dobry den,

 

mam dotaz - poridil jsem CA modul (a nemohu si ho vynachvalit), ale tim jsem ztratil Zpetne zhlednuti - coz me osobne nevadi, ale manzelce trosku jo :-). Mam nabidku Klasik+. Slo by toto resit pres appku do windows Horizon Go, tak lze ZZ nastavit, ale slo by to zaroven nejakym softem nahrat? Dost pochybuji, ze to legalni cestou pujde. Jde me o to, aby se mi porad kzety nastavim na ZZ se mi nahral a ja ho mohl prehrat v TV.

Jo a at nezakladam nova temata - jak si tu upravim profil, resp. ty informace, co mam na net, TV, atd?

Diky vsem Petr

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a aplikace jednotlivých programů nebo HBBTV nejsou k dispozici? Nahrávání je blokované, ze zpětného to už vůbec "nejde". Takže buď řešit přes chromecast (nemá ho náhodou TV?) nebo přes připojení PC k televizi.

Ad druhý dotaz - https://www.upczone.cz/profile/1686-trabi/edit/

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o žádném softwaru který by uměl nahrávat z Horizon Go, takže asi jediné řešení je zachytávat přímo obrazovku počítače, umí to třeba aplikace oCam, ale není to moc uživatelsky přívětivé řešení.

Jinak zpětné zhlédnutí můžeš sledovat přes mobilní aplikaci Horizon go a Chromecast, 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hansi

Já mám v nootebooku v prohlížeči záložku s aplikací Horizon TV v ní mám možnost zpětného shlédnutí 7 dnů nazpět, rozkliknu příslušný pořad - sledovat a PC propojím HDMI šňůrou s TV.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...