Přejít na obsah

AB CRYPTOBOX 650 HDC


Návštěvník Milav

Doporučené příspěvky

Chtělo by se to ještě podívat na parametry naladěných programů a kolik jich tam bylo.

Není problém převézt programy z QPSK (sat příjem) do QAM (DVBC příjem) pro potřeby otestování funkčnosti CI rozhraní.

Pokud není servis na síti někoho s DVBC tak vlastně není ani jiná možnost to nějak jinak otestovat

 

Tak to už bohužel nemůžu zjistit, při zapojení jsem vrátil do tov. nastavení a přeladil na UPC DVB-C kanály. Ale co si pamatuju, tak jich tam bylo pár (jen slovenské, které jsou na satelitu vč. těch, co na DVB-C nenajdu (byly tam Dajto, Doma apod a další slovenské, jiné tam nebyli) a poskytovatel tam byl Skylink a kódování bylo Irdeto, ale jaké frekvence měly to fakt nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyzkoušel na síti Teta jejich DVB-C naladit a vložit jejich Ci+ modul a normálně to načte a dekóduje i po vypnutí/zapnutí, vytažení/zandání modulu. Takže je problém v CI+ modulu UPC a ne v Cryptoboxu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, v TV Samsung funguje už od začátku a to je na tom to divné. Kdyby nešel v TV, tak je jasné, v čem je chyba, ale když v TV jde a v Cryptoboxu ne, to je docela zvláštní. Ale modul od Tety mi v něm fungoval, takže musí být chyba v tom modulu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...