Přejít na obsah

AB CRYPTOBOX 650 HDC


Návštěvník Milav

Doporučené příspěvky

Tak mi dnes vyměnili CI+ modul a už v Cryptoboxu funguje v pohodě. Takže opravdu byla chyba v tom modulu. Díky všem za rady, teď konečně vyřešeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď když vše funguje, tak už testuju nahrávání a další věci, ale jedna věc mi vadí. A to je čas v Cryptoboxu. Nastavím ho, pak dám automaticky, ale po nějaké době se ten čas zpozdí a díky tomu by nahrávání začalo o něco později, což je špatné. Ale všiml jsem si, že se to děje jen když je settopbox vypnutý, protože když jsem měl asi 3 navazující nahrávky tak to bylo v pohodě. Zpozdí se pak asi o 5-6 minut, což je docela dost. Neví někdo, co udělat, aby byl čas v pořádku?

Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď ještě další problém - HD nahrávku z Prima Zoom HD můžu přehrát bez odkódování v PC_TS, ale nevím, jak ho editovat a konvertovat. Freemake to nezvládá a když to udělám v jiném, tak tam jsou při nějakém pohybu kostičky, což je dost nepříjemné. Má někdo s tím zkušenosti? Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Na Editaci používám TS Doctor (placený, cca 800,-), je výborný - zkus 30 denní verzi (Novou 2.0 i starší 1.2) :

http://cypheros.de/tsdoctor_e.html

 

Čas musíš mít v menu nastavený Formát a Letní čas AUTO, Čas - Satelit (ne Síť - tam utíká).

 

A ještě pozor při programování nahrávek. Současný FW (V1.09.14294) neumí nahrávat programy, které pokračují přes půlnoc - skončí o půlnoci. Bude opraveno v příštím FW. Jedině jde pustit ruční přímé nahrávání a nastavit délku nahrávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady, čas už je v pohodě.

Bohužel jsem zjistil, že HD programy jsou s občasným seknutím - nic strašného, ale je to nepříjemné. Takže asi nestíhá usb flash disk. Můžete někdo poradit, jaký je nejvhodnější? Mám Sandisk UltraFit 32 GB se zápisem 86MB/s a čtením 130MB/s, ale když ho v settopboxu zformátuju a otestuju rychlost zápisu, tak je jen 16 MB/s, což je velký rozdíl a asi díky tomu nestíhá nahrávat HD, SD je v pohodě.

Neví někdo, jak to vyřešit nebo jaký jiný usb flash koupit, aby zvládal nahrávat HD programy? Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...