Přejít na obsah

AB CRYPTOBOX 650 HDC


Návštěvník Milav

Doporučené příspěvky

1) ano, o tomhle opakování vím. Asi jsem to napsal špatně myslel jsem jen některé dny v týdnu, kdy třeba ten pořad se vysílá ve stejný čas jen v pondělí, středu a v jiný čas ve zbytek dnů. Dá se toto nějak udělat?

2) Právě problém byl, že se žádný další 11. časovač neukázal, ani druhá strana. I když se mi povedlo to nastavit přes android aplikaci, pak jich bylo třeba 12 a druhá strana tam byla, tak stejně další časovač, který jsem nastavit na stb se prostě neukáže, jakoby tam ani nebyl. Je to divné :(

Zkusím ten nejnovější firmware a uvidím. Jen dotaz, při posledním firmware (nějaký starší jsem měl) nešlo nastavovat pořady přes půlnoc a tak jsem tam dal neofic. formware (patch), který to spravil a od té doby to funguje. Půjde to i v tomto novém firmware? Nerad bych, aby to opět nešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

1) - já to řeším postupným programováním - např. každou středu, každý pátek - po jednotlivých dílech s opakováním

2) - ve všech novějších fw už je nahrávání přes půlnoc opravené, na tomhle fóru (registrace zdarma) je ke stažení i poslední patch (má více možností než ofic. Fw)

https://digitalne.ellano.sk/forum/ab-cryptobox-650hd/4285-ab-cryptobox-650hdc-firmware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Zdravím,

mám takový dotaz. Nejde o nic významného, jen mě to zarazilo. Normálně při vysílání můžu na stanicích, např. CBS Reality, AXN, ID Xtra, Crime & Investigation apod. změnit audio z českého na anglický, nebo jaké další tam je. Takže jsem myslel, že když něco nahraju z takovéto stanice, tak tam budou všechny zvukové stopy. No, není tomu tak. Výběr té anglické např. u IDXtra nebo CBS reality je, ale je tichá, bez zvuku. A to jak přímo když to přehraju na stb nebo po přenesení na PC. Chci se tedy zeptat, čím to je? To je vlastnost tohoto stb, že nedokáže zaznamenat víc zvukových stop? Nebo dělám něco špatně? Předem díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Vyzkoušel jsem na Crime & Investigation - nahrávka má oba zvuky - i při přehrávání nahrávky lze oba zvuky přepínat.

 

FW 1.09.17769_patch (odkaz na něj viz o post výše)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

tak jsem nahrál nový FW, dal stb do továrního nastavení, znovu naladil, ale stejně tam ta druhá zvuková stopa v nahrávce nejde. Můžu ji zvolit, ale nic nehraje. Když na ní přepnu normálně při vysílání a nahraju to s ní, tak v nahrávce je, ale zase nejde čeština. Připadá mi, že prostě nedokáže nahrát dvě zvukové stopy. Sice je tam vidět, ale nic v ní není.

Přemýšlel jsem, jestli by to mohl být problém toho, že oddíl HDD kam to nahrávám je naformátovaný na FAT. Někdo to tu asi psal, aby to tak bylo, proto to tak mám. Nebude celkově pro nahrávky lepší NTFS?

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Bohužel - neporadím. Mně to šlape - jak při přehrávání tak i v PC....

Formát mám FAT (nahrávám na externí HDD, ne na flash) na zadní výstup USB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím,

ještě jednou. Je hodně divné, že mi to nefunguje. Co myslíš, bude to SW nebo HW? Pomohlo by třeba nainstalování ofic. posledního SW, tzn. přímo od výrobce? Nebo na to tento polo ofic. SW nemá vliv a bude to něco s HW?

Rád bych to vyřešil, ale nenapadá mě jak. Teď to řeším tak, že jedno vysílání nahraju s CZ zvukem a druhé s originálním, ale musím si vzpomenout ten zvuk přepnout, takže není ideální.

Díky za radu, pokud tě něco napadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...