Přejít na obsah

AB CRYPTOBOX 650 HDC


Návštěvník Milav

Doporučené příspěvky

Tak jsem téměř po měsíci dostal zpátky s tím, že "Neoprávněná reklamace, přijímač testován s modulem Skylink Irdeto, přijímač modul vidí i dekóduje, bez závady." Tohle opravdu nechápu, jak dokázali v DVB-C přijímači naladit satelit a jak jim mohla fungovat karta Skylink??? Když jsem ho zapnul, tak to tam opravdu bylo. Kdyby to ale byl satelitní, tak by přece nešlo naladit DVB-C, ne?

Teď už fakt nevím, co s tím budu dělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Správný dotaz - byl jsem se podívat na Cryptobox a označení DVB-C je pouze na krabici a na faktuře je AB Cryptobox 650 HDC - na STB není nikde ani DVB-C ani HDC! Bacha na to! Jestli jsi nekoupil omylem HD (DVB-S nebo jsi neměl v krabici omylem satelitní). Rozlišení co máš je jedině v menu STB - Nastavení - Informace o přijímači - hned v první řádce název přijímače - 650HDC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně satelitní nemám. Díval jsem se na stránkách výrobce, jak mají vypadat konektory u satelitního a kabelového a já mám ten kabelový, takže nevím, jak tam dokázali naladit satelit, když je kabelový. Dokonce jsem i čtečkou na mobilu oskenoval produktový kód a našlo mi, že je to kabelový, takže není pochyb o tom, že mám ten správný.

Ale znovu říkám, že jsem naladil kabelové stanice, což by se satelitním nešlo. No, zkusím kontaktovat výrobce a uvidím, co mi na to řeknou. Ale nevím, jestli to pomůže, když ten obchod, u kterého jsem to koupil tu reklamaci posílal výrobci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Rozhodně satelitní nemám. Díval jsem se na stránkách výrobce, jak mají vypadat konektory u satelitního a kabelového a já mám ten kabelový, takže nevím, jak tam dokázali naladit satelit, když je kabelový. Dokonce jsem i čtečkou na mobilu oskenoval produktový kód a našlo mi, že je to kabelový, takže není pochyb o tom, že mám ten správný.

Ale znovu říkám, že jsem naladil kabelové stanice, což by se satelitním nešlo. No, zkusím kontaktovat výrobce a uvidím, co mi na to řeknou. Ale nevím, jestli to pomůže, když ten obchod, u kterého jsem to koupil tu reklamaci posílal výrobci...

Pak jsou na tom servisu totální paka, takže bych tam zavolal a dal jim co proto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtělo by se to ještě podívat na parametry naladěných programů a kolik jich tam bylo.

Není problém převézt programy z QPSK (sat příjem) do QAM (DVBC příjem) pro potřeby otestování funkčnosti CI rozhraní.

Pokud není servis na síti někoho s DVBC tak vlastně není ani jiná možnost to nějak jinak otestovat

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...