Přejít na obsah

hbbtv


pavlos

Doporučené příspěvky

mozna jsem neco nepochopil, ale na co by tam daval rozbocovac a nejake redukce (kvalita se v beznem obchode tezko shani, takze nejspis koupi nejake krapy a bude mu to kostickovat) kdyz proste staci, kdyz pri sledovani hbbtv ten upc box necha zaply, a tim padem signal projde dal do tv. Je v tom nejaky problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to mas pravdu, pokud se ovsem cinanovi podari trefit prumer konektoru na rozbocovaci aby se tam neviklal, a pokud se zaroven vystup z rozbocovace zapoji do boxu primo, ne pres nejaky zarucene "kvalitni" kabel ze supermarketu. podle mne je stejne nejlepsi nechat box zapnuty kdyz se divam na hbb a je to bez rizika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Někde na začátku píšeš mj., že datové služby jsou povoleny. Mám pocit, že u Sama to nestačí, musíš mít staženou a nainstalovanou jakousi aplikaci pro HbbTV ČR... (SMART/HUB). Netuším, pro který rok výroby (E, H)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Pokial by aplikaciu hbbtv nemal nainstalovanu zo samsung apps,datove sluzby su nepristupne.Ale nakolko pise,ze datovu sluzbu ma povolenu,aplikaciu hbbtv z apps ma nainstalovanu.

2 mesiace dozadu som tiez riesil hbbtv.Stacilo zmenit krajinu na cesko v internetovom pripojeni.Ale predpokladam,ze to nebude tento pripad.

 

viewtopic.php?f=25&t=4676

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám přes CA modul a HBBtv jede, ale kamarád má od UPC ten jejich přijímač a nejede mu to, nevím jaký to má vliv signál jde přes jejich box do tv a nic. Po zkoušce na pozemním dvb-t v pohodě.... že by byla apka hbbtv slyším poprvé .... tohle myslím je při koupi tv když tedy je to uvedeno ve výbavě....

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...