Jump to content

pavlos

User
 • Posts

  102
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by pavlos

 1. Vypadá to na to rušení s inultra 4k taky mi nejede,tyto tři nejdou
 2. V obýváku obyčejný StB tv samsung tam ty dva programy hrají v ložnici prémiový StB tv Sony nehrají. A co to pro mě znamená ty jiné frekvence.
 3. Koaxiální kabel od zásuvky k TV je do zásuvky vodafone zašroubován a do StB zastrčen furt stejně. Nic se s ním nedělalo. Asi mi nezbude nic jiného než volat technika.
 4. Aktualizace stavu závady:po 8 dnech žádný posun k vyřešení mého problému
 5. Nejde sledovat programy nová sport3 a nová sport4 zpětné zhlédnutí u těchto dvou programů ale funguje.Ostatni programy fungují jen tyto dva ne.Reset nepomohl Když to přepnu na jiný program tak se tam objeví toto viz.obrazek.
 6. Psal jsem na ten odkaz, ozvou se do čtyř dní, pak dám vědět.
 7. Můj problém to neřeší
 8. Proč se někdy nedá zpětně zhlédnout seriály, někdy je tam zhlédnout, ale většinou na první pozici je nastavit ochranu nahrávky a zhlédnout tam není. Třeba dva dřívější díly je sledovat nahrávku pak další dva díly je nastavit ochranu nahrávky a další tři díly sledovat. Doplním dělá to prémiový stbox i normální Může to někdo zkusit jestli to má taky tak Reset StBoxu nepomohl
 9. Kde zjistím jestli mám IPv6
 10. Dobrý den.V obýváku mám StB od Vodafonu ne premium,Dá se k němu zezadu nějak připojit druhá tv .abych na ni mohl hrát v dětském pokoji.Zezadu StB je jen jeden vstup na anténu.šlo by použít nějaký rozbočovač nebo slučovač případně kdyby jste mi dali odkaz na nějaký který by tam pasoval.dekuji
 11. Zemřel mi bratr, který žil sám a měl od Vodafonu kabelovou TV,co budu potřebovat ke zrušení služby, počítám úmrtní list , dál nevím,budou třeba chtít odevzdat stb, měl ještě ten starý na kartu ze předu.Děkuji.
 12. Ondra na omluvu ti kašlu,chci kompenzaci, máte moje peníze tak chci za ně perfektní služby.
 13. Tak dnes to zase nejde, zpětné shlédnutí,furt vyskakovací okna nelze připojit, připojeno,chyba serveru 402, překročen limit,a furt něco.Viš co Vodafone.....jdi do prdele.
 14. Novcze, a proč to píšeš do vlákna o nových stanicích.
 15. Souhlas se vším.A to uvažovali o Eurosportu ve 4k.Dekuji nechci.
 16. No tak příjem 4K v love nature si představuji jinak.Kdo neví jak vypadá 4k ať se podívá třeba na dokumenty na YouTube.
 17. Nejnovější VTV stbox premium HD
 18. Love nature uhd na čem to jede ve 4k
 19. Stačí se podívat na nějaké dokumenty ve 4k na YouTube a porovnat
 20. No UHD si představuji jinak
×
×
 • Create New...