Jump to content

pavlos

User
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pavlos

 1. Už to fachá, Ostrava
 2. Taky hlásím, internet nejde, Ostrava Fifejdy
 3. Momentálně řeším s podporou, že mi zmizely všechny nahrávky v cloudu na premiovém StB , zůstaly jen naplánované, divné je hlavně to že na druhém normálním StB ty nahrávky zůstaly.Podpora si s tím neví rady, že se jim to ještě nestálo.Je to jeden cloud pro oba stb.Uvidim co s tím budou dělat, ještě mi bude volat.Resety nepomohly.Neměl náhodou někdo taky ten problém.Dik
 4. Málo,jen houšť,a zařadit ještě Premiér ligue
 5. Pořád dokola, už mě to k....a začíná sr.t, WiFi nemá přístup k internetu
 6. Žádné doku ve 4 k nemám, nový routr prémiový od Vodafonu a tv 4k mám. Lovenature pouze HD
 7. Tak nova sport 3 a 4 už funguje,po 5 vteřinách se objeví tohle,co to má zase znamenat.Pořad se již přehrává na maximálním možném počtu zařízení.A obraz s zvuk zmizne.
 8. Mohu potvrdit, hláška nejste připojeni k serveru se opakuje několikrát denně, EPG je kapitola sama o sobě.Youtube jede pak se sekne a už s ničím nehnu,jen se zástrčkou v elektřině.Ulozit film na později se vůbec v nabídce neobjeví.Jednim slovem katastrofa.
 9. Ostrava od rána do půl čtvrté, zlatý UPC,
 10. Marek-26 dík,v nastavení to není, tak mám smůlu.
 11. Marku-26 jde prosím tě nějak nastavit, aby to EPG nebylo průhledné? Špatně se na to dívá.Dik
 12. Děkuji.Volal jsem do Vodafone, už mi to funguje.Jeste nevím jestli jde změnit ta průhlednost EPG.
 13. A jde prosím, zrušit průhlednost EPG? Tak pořád mi to nejde, žádné číslo začínající na 9 nemám.
 14. Dnes jsem byl převeden,aplikace Horizon go na mobilu přestala fungovat a do Vodafone TV na mobilu se mi nejde přihlásit,co tam vyplnit.diky
 15. A jak jste obecně spokojena oproti předchozímu HD dvr box.Nahravání, zpětné zhlédnutí atd.Co tu čtu ohlasy tak je to prý hrůza.
 16. Ostatní běží normálně,tablet ,manželky mobil
 17. Asi ano, třeba když přehrávám YouTube tak to nevypadává.Dela to opera i Chrome
 18. Taky mám výpadky internetu ale pouze na mobilu.Zničehonic přestane jít.Pak ho v mobilu musím zase zapnout,Děje se to asi třikrát za den.Cím to může být.
 19. Jde po kabelu, vždycky to fungovalo perfektně.Mobil Samsung Galaxy note 8,tv Sony bravia android.Na te tv taky to vypadává.kdyz třeba sleduji YouTube.
 20. Poslední dobou se mi projevují výpadky internetu i několikrát denně vteřinové i několikaminutové.Kdyz se podívám na mobil tak mi to hlásí připojeno,ale internet nemusí být dostupný.V nastavení mobilu WiFi vypnu a zapnu pak zas jde.Mam setobox mediabox HD DVR,na čelním panelu kontrolka internetu svítí zeleně pořád i když internet třeba nejde.Ma to někdo taky tak.Resetovani modemu nepomohlo.
 21. pavlos

  Pochvala

  Já se taky připojuji,po mé zkušenosti, skvělá telefonická podpora, přesně tak jak popisovala paní nade mnou
×
×
 • Create New...