Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir
Dobrý den,

u mé matky proběhla výměna stb za nový se službou Horizonu. Má dva (mimo jiné, zde často zmiňované) problémy :

 

1. jestli se jednalo o výměnu za STB 5000 tak počítm že dostala STB HZN USB a to jsi ve správném vláknu, ale tento STB nebo teda spíše jeho ovladač neumí ovládat TV, to umí jen DO od HZN DVR (jak tu zmiňují cihla)

to že vypne STB nevadí, jen pak o to déle startuje a samozřejmě nenahraje nic co máš naplánované k nahrání.

 

2. zapínat STB a TV se muselo i před tím každé zvlášť vlastním DO. To že je STB připojeno přes HDMI aby fungovali HD programy a TV a STB se neumí přepnout sami přepnout takto a nebo si TV nepamatuje po vypnutí poslední nastavený vstup to asi se tu nevyřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník veronika

Ano jedině Ca modul jestliže vám nový software nevyhovuje. Ale urcite po dopilovani zatim všech nedostatku a celkové aktualizaci tim myslim Tv archiv, apod pujde uz jen o to si na to jen zvyknout. Zatim opravdu hodne lidem "maly" HD Mediabox blbne. Ohledne dálkového ovladani byla podana mylna informace. Dalkove ovladani lze párovat jen u noveho HD DVR Mediaboxu... Budem vsichni verit ze v brzke dobe bude vse v pohode :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník buddyns

Tak jsem měsíc odklikával na svém SA700 že nechci aktualizaci, protože jsem tušil něco hrozného.

Až už mě to otravovalo pořád odklikávat , tak jsem dal upgrade, a nejenom že uživatelské prostředí je příšerné, (když listuji programy tak musím čekat až se mi ukáže ikonka kanálu abych věděl kde jsem. Navíc mi nefunguje ani ovládání hlasitosti pomocí DO) ale to, že mi už třetím dnem nefungují placené kanály, to už mi otevírá kudlu v kapsy!

Nedá se nějak udělat downgrade na starý FW ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měsíc odklikával na svém SA700 že nechci aktualizaci, protože jsem tušil něco hrozného.

Až už mě to otravovalo pořád odklikávat , tak jsem dal upgrade, a nejenom že uživatelské prostředí je příšerné, (když listuji programy tak musím čekat až se mi ukáže ikonka kanálu abych věděl kde jsem. Navíc mi nefunguje ani ovládání hlasitosti pomocí DO) ale to, že mi už třetím dnem nefungují placené kanály, to už mi otevírá kudlu v kapsy!

Nedá se nějak udělat downgrade na starý FW ?

zavolej na podporu, musí ti poslat párování. Nový fw to bohužel vyžaduje. Řešil jsem toto podobné se známím a taky jsme museli zavolat.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
rada, která vyřeší oba zmíněné problémy zní vyměnit stb za CA modul

 

Myslenie je vysadou homo sapiens a preto mojho jedineho a nastastie aj posledneho stb cv-5000 som sa s radostou zbavil hned v tom momente ako bola moznost pouzivat CA modul :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Pro ritchi

 

Pokud nejsou v kabelu např. programy STV1 HD, TV Lux, WAU, Doma a SENZI co jsou u mě v DVB-T, tak si nebudu dávat CA modul do TV. To si jako kvoli STV 1 HD atd. budu pořizovat HD DVB-T setobox když to mám v TV přístroji??? Až budu mít v kabelu úplně vše co chytnu v DVB-T, tak až potom si dám CA modul do TV přístroje!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

to buddyns - downgrade jit z pricipu musi , bohuzel to jeste nikdo nevyresil, sice jsme donutili stb aby si sahnul na USB flash po FW,ale patrne jde upgradovat pouze smerem nahoru.Netusim co si stb kontroluje, zda datum , ci nejaky retezec uvnitr soubrou (verzi fw)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sarmen10

Dobry den, jsem tu nova a nevim kam uz psat. Dotaz je ohledne stb Kaon sa700. Jsem z Klasterce nad Ohri a v Cervenci nas prevzalo upc od Klasterecke kabelovky, rozdavalo nam tyto stb a samozrejme s chybama ktere tu jsou vsude popsane. Rada bych vedela kdy bude oprava aktualizace na tento stb u nas kdyz jsme vlastne novackove u upc, jelikoz se to pry dela postupne. Vsude nas odkazuji jinam a nic se nedozvime. A potom bych rada vedela jak se nastavuje upozorneni na nejaky porad, ze zacina. Dekuji za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...