Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Dnes provedena aktualizace na horizon a nějak nechali některé reakce, nevím co máte za TV ale mne se to líbí, start je sice dlouhý ale zas tak strašně to není, jinak třídění mezi oblíbené je taky v pohodě jen rychlá nabídka už neobsahuje oblíbené ale všechny programy ale dávám OK pak si výběru program a dam OK, mne to jede vše rychle bez sekání, předcházející verze byla horší i písmo bylo menší, tedka mi to projde dostatečně, čekal jsem katastrofu ale musím říct, že jsem spokojen.

 

Je to asi věc názoru ale já změny přijímám a rozhodne nahrávání i zastavení programu funguje bez zaseku, předtím jsem měl problém

 

Názvy programu jsou obrázkové ale líbí se mi to, je pravda, že popis může být větší ale před aktualizaci to bylo menší, takže změna tam je

 

Uvidíme zda budou další aktualizace , mám aktualizováno 16.6.2015

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Já tedy pro nahrávání důvod mám. Nenávidím přerušování pořadu kvůli reklamě a proto vše sleduji z nahrávek, kde mohu reklamy rychle přeskočit. Naštěstí jsem se na Kaon nenechal uvrtat a jedu stále na starý zlatý Handan. HD rozlišení rád oželím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka.jakl

My mame jeste stary Kaon KCF-B3000HCO. Bohuzel uz ale temer nefunguje a nechteji mi dat tyz typ :'( Klidne bych si i priplatil. Cihla je pro mne neprijatelna a ten druhy (KCF-SA700) zas neumi nahravat a sledovat ruzne kanaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My mame jeste stary Kaon KCF-B3000HCO.

Též mám, a to už od začátku, co ho začli kdysi nabízet. Musím zaťukat - funguje dobře a ke spokojenosti. Chráním si ho jako oko v hlavě.

Už jsem byl skoro zvyklán pořídit si místo něj tu cihličku. Rád si ale počkám. Počítám, že tak do roka už bude cihlička hodna provozu v 21. století v civilizované Evropě. A co se týče toho zázraku jménem KCF-SA700, tak ten také nevlastním (u druhé TV mám stále Handan - tam pouze SD nevadí). Když už jakž takž fungoval (jak to tu pár let pročítám), tak teď z něj udělali doslova šrot. Myslím, že i v mongoloidní asijské stepi by to neobstálo a někomu by to přistálo na palici. Ovšem, až mě odejde ten Handan, tož pak je tedy volba jasná. Postupný přechod na vlastní STB od TechniSat, pronajatí CA modulu a pro UPC definitivně ztráta jednoho dalšího človíčka od služeb Horizon. Čas zastavit nelze a trpělivost také není svatá (a u mě, řekl bych, už překonává i faráře, takže o mě nemůže nikdo říct ani popel).

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka.jakl

No, ja nechapu ani to, ze pokud vim, tak ty jejich nove STB nemaji HbbTV a podporu HBO GO. To by pro mne bylo zajimavejsi nez videoteka.

 

Jaky STB byste mi prosim poradil? Pokud by umel napr. DLNA nezlobil bych se, ale priorita je nahravani a sledovani ruznych kodovanych muxu tzn. alespon 2 tunery ale s jednim CAM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím o radu

Po včerejší aktualizaci STB mám takové to problémy:

- STB nabíhá cca 2-3 minuty

- obraz je deformovaný (špatně roztáhnutý), když si změním nastavení tak STB si to nepamatuje a po přepnutí na jiný program a zpět, je vše zase zpátky tedy špatně

- když jsem si nastavil oblíbené programy, vlastní řazení, tak mi vlevo vyskakuje pořadí dle prvotního nastavení a ne mé řazení

- nefunguje mi videotéka, prý nemám předplatné

Odpověď:

1)Máš nastavený Eco režim-nastav Rychlý start

2))Obraz máš nastavený 576Dpi-oni to mají nastavené defaultně-Nastav Automatický režim

3)Oblíbené nastavíš tak:vyjeď z Menu,pusť si nějaký program'např.ČT1 a na dálkovém ovladači 2x za sebou zmáčkni Ok.Objeví se ti nabídka,kde mimojiné je Sledovat jen oblíbené-potvrď a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlaty CA modul.Hadam to najlepsie s cim UPC zatial prislo.Jeden ovladac,bezproblemove EPG,zoradenie stanic v pc do dvoch minut.Nevidim dovod nahravania v dobe reprizovania repriz ...

To je pravda, ale zase koukat na televizi naživo je docela opruz kvůli reklamám. Proto vše (kromě sportu) nahrávám a koukám na to později, a když už koukám naživo, používám hodně timeshift, ten taky tom na novém krámu nejde mít stále aktivní (je tam prý jen pauza, což je jiná funkce). Je pravda, že nahrávat i timeshiftovat jde i u novějších televizí přes USB flešky/disky, ale na TV máš většinou jen jeden tuner, tady jsou dva... No prostě zatím zlatý Kaon.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
To je pravda, ale zase koukat na televizi naživo je docela opruz kvůli reklamám.

 

90% casu pri sledovani tv venujem dokumentu,sportu,STV,HBO,CT a jej archiv v HbbTV pokial tam pridaju nieco zaujimave a nejaky ten download film :wink: markiza,joj,nova a podobne sračkove tovarne na reklamy :puker: som uz davno vypustil z mojho repertoaru sledovanosti a to aj pre ich obsah,maximalne tak raz za cas spravy.S CA modulom nahravam kedykolvek v mojej nepritomnosti aj viac titulov,pokial sa neprekryvaju v EPG.Preto zlaty CA modul.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rokolo

To je pravda, ale zase koukat na televizi naživo je docela opruz kvůli reklamám. Proto vše (kromě sportu) nahrávám a koukám na to později, a když už koukám naživo, používám hodně timeshift, ten taky tom na novém krámu nejde mít stále aktivní (je tam prý jen pauza, což je jiná funkce). Je pravda, že nahrávat i timeshiftovat jde i u novějších televizí přes USB flešky/disky, ale na TV máš většinou jen jeden tuner, tady jsou dva... No prostě zatím zlatý Kaon.

 

Sdílím stejný názor...a toho času co člověk ušetří díky přeskočeným reklamám :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...