Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Ahoj, chci se zeptat, zda po aktualizaci na Horizon se na setoboxu zobrazuje čas a před tím tam nebyl? - setobox nemám, ale rodiče mi tvrdí "předtím tam čas nebyl, teď ano", případně dá se nějak vypnout? tátovi vadí, že to moc svítí..:) díky

 

ano, čas se zobrazuje...ale jestli se dá vypnout netuším, ale docela o tom pochybuji...na jiných spotřebičích mám taky čas a vypnout nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horizon-srovnání programů:Menu,nastavení,další nastavení,přidat mezi oblíbené(nejsem u TV,jak si to zhruba pamatuji)Srovnej si všechny programy na které chceš koukat.Pak z Menu vyjeď a pusť si jakýkoli program.A teď ta finta,kterou se nikde nedozvíš.Zmáčkni 2x za sebou ok na dálkovém ovládání.Objeví se ti nabídka,kde je mimojiné (přesně teď nevím,jak to tam je) pustit jen oblíbené nebo tak nějak.A máš srovnáno a jdou ti jen oblíbené programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké máte zkušenost po té aktualizaci? Já stále dávám ne.

To je nás více.Po každém zapnutí boxu chce aktualizovat,ale trvale dávám exit,odejít.Navíc box je můj a chci na vlastním zařízení kvalitní a plně funkční software a ne paskvil,co se bude dokola aktualizovat a stejně nepojede nikdy dobře!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaon SA700 jsem měl chvíli, když odešel zdroj ve stařičkém Handanu CV5000, který jsem měl u záložní CRT televize, v TV v obýváku mám dávno vlastní CA modul. Pak jsem místo CRT koupil LCD, bohužel už se CA neprodávaly, ovšem zrovna pronajmout šel a SA700 jsem se rád zbavil - na co další ovladač, navíc v porovnání s tím od CV5000 značně neergonomický, k tomu dlouhý náběh... Sice mě u pronajatého CA modulu vadí informace o úspěšném ověření Cl, to ten můj modul nemá, ale nešť.

 

Teď jsem pojal nápad, že přejdu z nabídky Komfort+ na Komplet+, ovšem od UPC jsem se dozvěděl, že tuto nabídku můžu mít pouze s mediaboxem, protože s CA modulem nemohu využít všech výhod skvělé nabídky Horizon, jako je třeba videotéka. Namítnul jsem, že o ni nemám zájem a kdyby náhodou bylo třeba, mohu se na ni podívat v PC, stejně jako na Horizon Go, ale prostě to prý nejde. Zeptal jsem se, jestli tedy UPC ode mě nechce pravidelně víc peněz - bez odpovědi, prostě buď s mediaboxem, nebo nic. KCF-SA700 opravdu znovu nechci a o HD DVR Mediabox také nestojím, takže nic... Zajímavá obchodní politika.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul (1× vlastní, 1× pronajatý)
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, chtěl bych dát zpět původní firmware a né ten horizont, větší shit jsem neviděl, je to hrůza vše se seká, ten firm dělal totalní debíl. Jak se dá přejít zpět na to, co tam bylo původně? Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...