Přejít na obsah

STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox


Návštěvník Grade

Doporučené příspěvky

Návštěvník lada-vir

Nemisíš, STB se aktalizuje i bez propojeni UTP kabelem. Metr - metr a půl je standartní délka propojovacího kabelu.

UTP stačí normální co se dá sehnat tak že jak Cat5 tak Cat5E postačuje úplně v pohodě a je na tobě zda připlatíš za kvalitnější nebo třeba CAT6

Tak notas připoj přes wifi a nebo připojíš switch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

Ano z činy je vzdy cena supr ale co kvalita ? pripadna reklamaca ? a nehledě u tohoto zarizeni ovzlast homologace pro CR ? aby u tebe nezaklepala z radiokomunikací ze moc zaris a navic na neopravnenych frekvencich :)

pasma pro CR jsou totiz jina nez pro cinu

Evropa (ETSI) 5.47GHz~5.725GHz

Čína 5.725GHz~5.85GHz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

lada-vir Obecně máš samozřejmě pravdu, obávám se ale, že v tomto konkrétním případu se poněkud mýlíš... (Nejsem odborník, takže jen příspěvek k diskuzi) Pro naší oblast je (snad) vyhrazeno Pásmo A UNII-1 spodní (kanály 36 až 44, 5,18 -5,24 GHz...

Navíc odkazovaný "zesilovač" je určen pro pásmo 2,4 GHz, jak upozorňuje warman

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

nestudoval jsem co to je stacilo me hnet nahore schlednout shoping via china :)

tak pak zese je li to 2,4 tak jestli tam ma pro nas 11 -13 kanalu, nepletu li se USA a cina maji cca 40.

A co trafo do elektriky jaka je tam vidlice + 220 nebo 110V no v podstate mi to je jedno ja teda koupim tu v krame zarizeni nez si ho takto dovazet.

Zrovna ted jsme resil cloveka co se si poridil UPC a STB mu nejde pripojit, nebo teda spise nejde obraz, no nejde protoze si privezl TV z USA a umi jen NTSC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

NTSC je tuším analog, který se patrně už nevyskytuje ani na širých jižních pláních Ameriky, digitální tv, pozemní i kabelová, je v severní Americe značena jako ATSC... takže řešení nadhozeného problému bude jistě zajímavé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nebyl jsem nucen se zabývat podobným problémem, ale mám pocit, že i americké televizory mívají více různých vstupů (HDMI například) a naopak evropské STB (dokonce i ty od UPC pro Česko) mívají více různých výstupů. Analog (SCART) se v tomto případě jeví poněkud nevhodný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...