Přejít na obsah

Připojení


Návštěvník Enaaks

Doporučené příspěvky

Návštěvník Enaaks

Dobrý den, již staletí nikdo nemůže mít v ulici Na Farkáně I, II, III, IV normální a rychlé připojení. Podle UPC jejich služby tuto oblast nepokrývají... upřímně se v tom ani nevyznám. Byla by tu tedy nějaká možnost (jaký provider), kde bych dosáhl většího stahování než 150KB/s při měsíční platbě 800Kč?! O uploadu se radši ani nebudu zmiňovat. Můj nynější ISP je O2 (ADSL) :wink:

Předem děkuji za pozitivní odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdi si wifi providera nebo zkus mobilní operátory - 10 GB by ti mohlo teoreticky na surfování i nějaký to video na youtube v pohodě stačit.

 

Pokud uz mas nekde hlasovy tarif maji asi i slevy az nekolik stovek.

 

O2 - 10 GB za 649/m +1299 za 3G/LTE modem

Vodafone 10 GB za 749/m

T-Mobile má taky 10 GB LTE (jen ceník jsem nekoumal :), TMO me nezajima)

GoMobil - 10 GB za 650/měsíc bez úvazku (3G/LTE - nutný vlastní modem, koupíš za pár stovek někde na aurku/bazaru)

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tam to ADSL/VDSL vážně takhle špatné?

 

Pokud to má sloužit jako náhrada pevného připojení, tak mobilní operátoři mají zvýhodněné tarify výměnou za to, že tarif je vázán na jednu lokalitu nebo na modem (Vodafone).

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Warezz.K

Nebudu zakládat nový topic zbytečně, tak použiji tento, který tomu nejvíc odpovídá.

 

V současné době mám UPC 120M, jsem celkem náročný uživatel netu. A věřte, že tomu i celkem rozumím, jelikož se v tomto odvětví i pohybuji. Takže poznám co je optika a co je wifi :))) Nu což, nyní se stěhuji do Karlových Varů do Tuhnic, ulice Přátelství 1-3-5, kde UPC zavedeno není, což mě celkem mrzí a jsem z toho úplně na prášky. Mám několik otázek. Pokud mi UPC služba běží a já ji nemohu nadále využívat, jelikož v lokalitě kde budu UPC není, jak je to s výpovědí (strašně nerad budu odcházet to mi věřte) služby? Dá se to vůbec? Přece nebudu platit něco, co nepoužívám, protože v té lokalitě prostě je mrtvo. Potřeboval bych s tím poradit, jak postupovat.

 

Dále, je nějaká možnost nebo šance do této lokality UPC v budoucnu zavést? Co vše to obnáší? Jsem schopen se i aktivně zapojit.

 

No a nakonec, byl bych rád, kdybyste mi někdo doporučil nějakého kvalitního providera v této lokalitě, samozřejmě po kabelu. I přesto, že by to mělo být ADSL, protože na to tam zásuvka je. Ovšem rozhodně ne O2! Cokoliv, jen ne O2. Myslím, že ADSL bude asi jediná možnost, ale nemám absolutně páru, co je ve Varech za poskytovatele. Existuje desítky providerů, ale drtivá většina z nich je strašná a jejich stránky nejsou vůbec aktualizovány. Je to samá wifi a struktura sítě totální chaos a kvalita mizérie. V dnešní době je opravdu těžké najít někoho spolehlivého. Vzduch je neskutečně špinavý od wifin a síť je zahlcená. Takže UPC Forever.

 

Díky za rady a názory, budu čekat na odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Enaaks

Nevím, zda-li to bude pro mne dostačující, navíc mi přijde blbé kupovat internet na cesty do bytu, kde mám desktop. Potřebuji internet, kde bych mohl normálně streamovat, i při hraní her, koukal se na YT videa a měl otevřených dalších 150 záložek a k tomu měl i normální, stabilní ping. Toto téma řeším opravdu mnoho let a za tu dobu se vůbec nic neurychlilo, ani nezlepšilo. Každý provider má ty samé podmínky, pokrytí i ceny... takže jsem i přestal hledat. V dnešní době mít pomalý internet znamená být chudý, já jsem si to však nevybral... a opravdu závidím lidem kteří stáhnou neuvěřitelné množství dat, př. 1TB za 2hodiny, (což já bych dal tak do roka) a ještě k tomu měli adekvátní cenu.

 

To je tam to ADSL/VDSL vážně takhle špatné?

 

Ano, dokonce s VDSL bych měl stejnou rychlost, ikdyž bych platil více. Z tohoto všeho, co jsem napsal ale však usoudíš, že už mě ta cena až tak nezajímá, já hledám spíše řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče výpovědi, tak je nutné řešit přímo s UPC. Záleží, jak to u nich máte.

 

Co zavedení služeb do určité lokality obnáší? Vzhledem k tomu, že v Karlových Varech je UPC jen v malé části a mají tam jen analog, tak je to otázka několika miliónů :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
Nebudu zakládat nový topic zbytečně, tak použiji tento, který tomu nejvíc odpovídá.

 

V současné době mám UPC 120M, jsem celkem náročný uživatel netu. A věřte, že tomu i celkem rozumím, jelikož se v tomto odvětví i pohybuji. Takže poznám co je optika a co je wifi :))) Nu což, nyní se stěhuji do Karlových Varů do Tuhnic, ulice Přátelství 1-3-5, kde UPC zavedeno není, což mě celkem mrzí a jsem z toho úplně na prášky. Mám několik otázek. Pokud mi UPC služba běží a já ji nemohu nadále využívat, jelikož v lokalitě kde budu UPC není, jak je to s výpovědí (strašně nerad budu odcházet to mi věřte) služby? Dá se to vůbec? Přece nebudu platit něco, co nepoužívám, protože v té lokalitě prostě je mrtvo. Potřeboval bych s tím poradit, jak postupovat.

 

Dále, je nějaká možnost nebo šance do této lokality UPC v budoucnu zavést? Co vše to obnáší? Jsem schopen se i aktivně zapojit.

 

No a nakonec, byl bych rád, kdybyste mi někdo doporučil nějakého kvalitního providera v této lokalitě, samozřejmě po kabelu. I přesto, že by to mělo být ADSL, protože na to tam zásuvka je. Ovšem rozhodně ne O2! Cokoliv, jen ne O2. Myslím, že ADSL bude asi jediná možnost, ale nemám absolutně páru, co je ve Varech za poskytovatele. Existuje desítky providerů, ale drtivá většina z nich je strašná a jejich stránky nejsou vůbec aktualizovány. Je to samá wifi a struktura sítě totální chaos a kvalita mizérie. V dnešní době je opravdu těžké najít někoho spolehlivého. Vzduch je neskutečně špinavý od wifin a síť je zahlcená. Takže UPC Forever.

 

Díky za rady a názory, budu čekat na odpovědi :)

 

1) výpovědní lhůta je 1 měsíc. Pokud jsi měl věrnost, tak doplatíš za ty měsíce (věrnostní sleva to je při naplnění 12 měsíců), 200 resp 300kč za každý měsíc, takže když ti bude zbývat do konce věrnostní slevy např. 3 měsíce, tak se ti vyplatí ji nechat doběhnout.

2)šance na zavedení je téměř nulová, ale zkusit to klidně můžeš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Warezz.K

To sem teda dopad :) Hlavně ty reklamy v TV, vždy a všude :D To zrovna. Zajímalo by mě, proč jsou na tom Vary tak špatně. Buď to ještě nestihli, nebo je tam nějakej problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píšu, všichni mobilní Opi mají zvýhodněné podmínky pro použití jejich mobilní sítě na pevném místě (vyšší limit, nižší cena)

O2 má INTERNET NA DOMA AIR - pouze v PDF ceníku:

http://www.o2.cz/file_conver/346330/Cen ... 042015.pdf

T-Mobile https://www.t-mobile.cz/pevny-internet

Vodafone http://www.vodafone.cz/pripojeni-bez-kabelu/

 

Samozřejmě s možnostmi kabelovky se to nedá srovnat, ale když xDSL tam stojí za nic, UPC tam není, tak zbývá tohle nebo nějaký místní wifinkář.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...