Přejít na obsah

UPC přidává několik programů :)


Návštěvník c12345

Doporučené příspěvky

Návštěvník c12345

Z čeho vycházíte? Prosím zdroj..... Já naopak vím, že drtivá většina zákazníků odchází kvůli nedostačující nabídce právě sportovního balíku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No upřímně řečeno, na CCTV-9 Documentary občas kouknu na satelitu, ale asi v HD a bývají tam skvělé záběry.

Pro mne mají tyto programy rozhodně vyšší informační hodnotu než Mňam. Další zdroj pro poznávání mentality lidí těchto tří zemí.

Se Sporty nedoufejte, není to priorita, to je jasné.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle at si udela obrazek kazdy sam.Ted by melo jaste UPC zaradit balicek muslimskych tv a opet budou oproti konkurenci naprosto jedinecni!!Fakt uz nemam slov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle jsem fakt nečekal... hlavně, že už několikrát v poradně psali, že prioritou jsou pro ně české programy a na ty místo nemají - Kino CS, Doku CS. Muzika CS, Regina, TV Praha, Crime and Investigation s českým dabingem, atd. atd...

Když už bych si předplácel nějaký balíček, tak slovenský - kdyby udělali balíček, kde by byly i programy Doma, Dajto, Wau, Lux, TA3, RIK (a klidně i Senzi), tak si ho předplatím, ale ruský a asijský opravdu ne...

Já si prostě myslím, že kabelová televize by primárně měla nabízet hlavně české, případně slovenské programy, protože kdo chce sledovat hlavně zahraniční, tak toho kabelovka stejně nikdy neuspokojí, protože v tomhle směru má a bude mít satelit vždycky stokrát větší výběr...

Tohle je pro mě opravdu zklamání..

BTW u těch CS kanálů (Kino, Doku a Muzika) si už delší dobu myslím ( a jsem o tom přesvědčený čím dál víc), že pravý důvod proč je nechtějí zařadit, je to, že mají dohodu s Leošem Pohlem (provozovatelem CS filmu), že on jim dá CS Film za nižší cenu a oni mu na oplátku nezařadí Kino a Doku, aby mu nekonkurovali... díval jsem se na nabídky jiných kabelovek, a hodně často je tam CS Film až v nejdražším balíčku, zatímco u UPC je právě naopak zdarma k tomu základnímu... a argumenty, že se tam pořady často opakují neberu, třeba na takovém Horor filmu taky běží pár filmů pořád dokola..

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vpa,uznejte sam,ze tyhle paskvily co pridavaji jsou vazne k smichu.Kdyz se chytnu toho co slibuji jiz pekne dlouho napr. Sport 2 HD,novy set-top box a takhle bych mohl pokracovat dale tak s balickem Asia jsou uz fakt trapni.Kdyz tady byla poptavka po nemeckych kanalech tak UPC vsechny posilala do prd...e a naraz je tady balicek Asia a na skutecne prani klientu tezce kaslou.Takze ted uz fakt cekam jen balicek s nazven Arab ci muslim.A nedivil bych se kdyby k tomu fakt doslo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Re: Kolik platíte za UPC

Příspěvek od c12345 » pát, 10.10.2014, 09:35

Tak já to řeknu jinak já jsem ještě nucen platit českému UPC zhruba 4 měsíce a pak se ani neohlédnu a peláším pryč seč mi síli budou stačit....

 

Nedá mi to, abych si nerejpnul: A vy jste stále předplatitelem UPC? :lol:

 

Jinak souhlasím s tím, že tenhle balíček je pro mě... ehm... k ničemu (včetně Mňam).

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...