Přejít na obsah

Kaon KCF - SA700PCO jak řadit programy


Návštěvník djpatrick

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Nejlepsi rada kterou ti muzu dat je nic netridit a radeji se naucit jak jdou programy po sobe ve vychozim nastaveni,

UPC drive nebo pozdeji udela opet nejake zmeny v razeni kanalu nebo nejake prida a muzes to tridit znovu.

To je pravda jen částečně. :)

Taky jsem se už dávno vykašlal na nějaké řazení programů a u těch několika, které pravidelně sleduji si programové pozice pamatuji.

Nicméně i tak, u Kaonu HD PVR, se mi čas od času stane, že když je provedena nějaká změna v síti, třeba jen přejmenování nějakého programu, tak se mi zpřehází pořadí celých multiplexů a tím pádem i pořadí kanálů. Takže např. HBO HD najednou není na programové pozici 66, ale 52 atd. Po nějakém čase, když přijde nějaká další změna v síti, tak se to zase samo vrátí na původní pozice. Už jsem si na to zvykl. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Kaon se zkoušel nový Firmware v pondělí ,ale objevili se problémy. Spousta zákazníku volala ,že nejdou odkódovat programy, aktualizace se nakonec stáhla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem obdržela nějaký Kaon (za starší STB) a po vyřešení toho, že nefungovaly všechny programy co měly (protože nebyly správně nahrané na kartě :roll: ), jsem šla hledat jak seřadit programy.

 

No, tak jsem se tady v tomto vlákně pobavila a ubezpečila že nejsem úplně pitomá. Jdu s tím zkusit něco provést, díky za tipy.

 

Ale je to teda pěknej krám, grrrrrrr :evil::evil::evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Dneska my ho instalovali a to je teda děs!!!

To my chcete říct,že nejde naladit víc jak 8 oblíbených programů?To snad ne.A hlavně i když mám ve "VŠE" stejné kanály jako v oblíbených dám exit a uložit a exit pořád prostě nemám ve finále ty programy seřazený jak jsem chtěla. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...