Přejít na obsah

Horizon GO 3.11.2014


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milav

Mně funguje Horizon i HBO Go na Aligatoru T700 za 2000,- (akorát nešla aplikace stáhnout přímo z Google play, musel jsem stáhnout apk a pak nainstalovat. Pokud bude zájem, můžu sem odkaz na aplikaci v APK (Horizon i HBO Go) večer hodit. Už se mi právě u tabletu mockrát stalo, že na GOOGLE PLAY mi hlásil - nepodporované zařízení, přitom apk šlo nainstalovat bez problémů. Z cca 30 aplikací opravdu nefungovaly 4! jediná nevýhoda instalace z apk je, že nepodporuje aktualizace, musí se opět instalovat z apk. Kdo si chce apk sám stahovat z Google play, ať se podívá na

http://codekiem.com/2014/08/07/official-apk-downloader-v2-download-apk-files-from-google-play-store-to-pc/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejak me to prestalo chodit. Na PC si zvolim kanal, dam prihlasit a nic, jen to chroupe a nic.......obraz ani zvuk. Vcera to slo dobre. Dokonce swe mi ani nezobrazuji moje kanaly po kliknuti na Sledovat televizi se nic neukaze, zadnej kanal ...mam Chrome a windows 7 64 bit. Je nejake vysvetleni, ma nekdo taky takovy problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nevim, vcera to krasne slapalo, nic jsem s PC nedelal....kdyz jdu na stranku Horizonu vidim kanaly, prihlasim se pod svym uctem MojeUPC a nevidim ani jeden kanal - fakticky nechapu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůrci zřejmě opomněli vše doladit na nepoužívanějším prohlížeči IE.

Tak to žijete asi o 5 let zpátky. IE je třetí nejpoužívanější, kousek za Firefoxem a daleko za Chromem. Navíc si nejsem jistý - zlobí to i v aktuální verzi IE11 nebo se o to někdo pokouší v prastarém IE8? V tom bych opravdu nečekal, že něco poběží, ten je dnes dobrý tak leda na jednoduché statické textové stránky. O html5 tenhle pradědeček nic netuší a nedivil bych se, kdyby v něm stránka nešla otevřít/zobrazit vůbec. S jeho podílem okolo 3 %, který navíc rychle klesá, už pro něj nikdo nebude dělat psí kusy, aby tam chodilo něco, na co není připraven. Ale je pravda, že v tom případě by tam měli mít nějaké info, že tady to nepůjde...

 

Máte nějaký podklad pro Vaše tvrzení, že IE není nejpoužívanější? Znám tabulku popularity, tam vede Firefox. Ale popularita a nejpoužívanější je rozdíl, nemyslíte?

A nefunguje to v IE11, IE8 opravdu nemám. Ale díky za chytré rady ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvůrci zřejmě opomněli vše doladit na nepoužívanějším prohlížeči IE.

Tak to žijete asi o 5 let zpátky. IE je třetí nejpoužívanější, kousek za Firefoxem a daleko za Chromem. Navíc si nejsem jistý - zlobí to i v aktuální verzi IE11 nebo se o to někdo pokouší v prastarém IE8? V tom bych opravdu nečekal, že něco poběží, ten je dnes dobrý tak leda na jednoduché statické textové stránky. O html5 tenhle pradědeček nic netuší a nedivil bych se, kdyby v něm stránka nešla otevřít/zobrazit vůbec. S jeho podílem okolo 3 %, který navíc rychle klesá, už pro něj nikdo nebude dělat psí kusy, aby tam chodilo něco, na co není připraven. Ale je pravda, že v tom případě by tam měli mít nějaké info, že tady to nepůjde...

 

Musím se Vám omluvit, s tím 3. místem máte pravdu, musím přiznat, že mě to překvapilo. Vím, že existují průzkumy o oblíbenosti, tak by asi nebyl na špici. Ale oblíbenost ještě neznamená, že se používá nejčastěji. Ale už asi dva tři roky tomu tak je. Takže ještě jednou se omlouvám. Nicméně i tak si myslím, že vývojáři by měli mít web odladěný přinejmenším pro Chrome, Mozillu, IE, možná ještě tak Operu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurry
No nejak me to prestalo chodit. Na PC si zvolim kanal, dám prihlasit a nic, jen to chroupe a nic.......obraz ani zvuk. Vcera to slo dobre. Dokonce swe mi ani nezobrazuji moje kanaly po kliknuti na Sledovat televizi se nic neukaze, zadnej kanal ...mam Chrome a windows 7 64 bit. Je nejake vysvetleni, ma nekdo taky takovy problem?

Jsem na tom skoro stejně,jen že mi to nikdy nechodilo.Přihlásím se(to funguje,jen mám přihl.jméno v malých písmenkách, i když je tam pár velkých) a když kliknu na nějaký tv kanál objeví se logo UPC a na vteřinku problikne načítání(kolečko z teček) a pak jen černý obdélník.

Mám W7 SP1 64 bit,prohlížeč FF33,přeinstaloval jsem Silverlight(5.1.30514.0).Zkoušel jsem to na druhém pc doma,tam i na Chromu a stejný výsledek.Zkoušel jsem i dávat jiné piny na rodičovském nastavení,ale stále nic.

Je to divné,protože HBO GO mi jede bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Tvůrci zřejmě opomněli vše doladit na nepoužívanějším prohlížeči IE.

Tak to žijete asi o 5 let zpátky. IE je třetí nejpoužívanější, kousek za Firefoxem a daleko za Chromem. Navíc si nejsem jistý - zlobí to i v aktuální verzi IE11 nebo se o to někdo pokouší v prastarém IE8? V tom bych opravdu nečekal, že něco poběží, ten je dnes dobrý tak leda na jednoduché statické textové stránky. O html5 tenhle pradědeček nic netuší a nedivil bych se, kdyby v něm stránka nešla otevřít/zobrazit vůbec. S jeho podílem okolo 3 %, který navíc rychle klesá, už pro něj nikdo nebude dělat psí kusy, aby tam chodilo něco, na co není připraven. Ale je pravda, že v tom případě by tam měli mít nějaké info, že tady to nepůjde...

Jestli myslíš toto: http://www.rankings.cz/ , tak tomu se dá věřit asi stejně, jako všem peoplemetrům u sledovanosti, tj. vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...