Přejít na obsah

Za 3 dny končí akce internet.


Návštěvník Athlon

Doporučené příspěvky

Návštěvník Athlon

Za 3 dny končí akce internet. Vždy jsou ty akce stejné nebo se to mění podle ročního období?

Re:

Využijte cenově zvýhodněné nabídky a objednejte si internet od UPC do 30.9.2014. Akce je určena pro všechny nové zákazníky, kteří budou internet využívat nejméně 12 měsíců.

 

tzn. pro mě, který jsem u UPC roky, žádnou akci nemají?

 

Uvažoval jsem o fiber 40+ za 449kč (519 plná cena)

Mám modem motorola ed.2, stačí na rychlost 40+?

Mám balíček klasik+30M internet za 670kč a chtěl bych internet 40+ analog tv (těch 14 kanálů pouze po kabelu)

Takže je tu možnost dosáhnout této ceny jako dlouhodobý zákazník? (449kč a po 3 měsících + 28 kč za analog)

 

A co by mě čekalo?

-poslání STB na jejich adresu (s doručenkou a pojištěním na 5000)

-modem ed.2 vyměnit za ed.3 + Wifi, mám NTB

-poplatek za snížení nabídky

 

Když už by mi dali modem, mohli by si vzít STB.

 

Nebo to zruším úplně a dám http://www.jhcomp.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník china

- když budete na klientském centru, můžete většinou "vyhádat" stejné podmínky jako noví zákazníci

-motorola ed2.0 nestačí na rychlost 40+, vymění ho bezplatně, nicméně dávají povětšinou Technicolor7200 s wifi

-STB technik vyzvedne při přivezení nového modemu (musíte domluvit s klientským centrem)

-poplatek za snížení nabídky není (maximálně 100,- za aktivaci nového balíčku, ale to mi připadá blbost v tomto případě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akce stejné nejsou, naopak od 1.9. zdražili

pro stálé zákazníky akce nejsou, ale obvykle není problém vyhádat si cenu pro nové zákazníky na infolince (vhodné argumentovat konkrétním letákem, konkurencí atp.) obvykle podmíněnou dobou určitou

ED2.0 na 40 nestačí a už ho mění i plošně (Ubee bez Technicolor s wifi)

kombi klasik 40+ lze uhádat až někam k 350 Kč

analog neřeš, pokud si připojen vždy máš minimálně digi Mini ani těch 28 platit nemusíš

modem vymění technik, resp. přinese a odnese případně i odnese STB pokud je toto ovšem objednáno najednou

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

viewtopic.php?f=1&t=4800

 

Technicolor TC 7200 na fóru chválí. Asi zůstanu u jeho pronájmu, když už je v ceně.

Už má pouze 1 IP adresu. Konečně mi zůstane jméno a heslo k mailu, s každou změnou IP jsem musel znovu zadat.

Napíši jim, snad mi dají dobrou nabídku, nebo dávají před Vánoci ještě lepší?

 

děkuji za radu.

 

Digital mini:

Posledních pár měsíců jsem STB vůbec nezapínal, stačí mi těch 14 kanálů po kabelu:

ČT1,ČT2,NOVA, PRIMA, ČT24, NOVA CINEMA, PRIMA COOL, ČT4 SPORT, BARRANDOV, PRIMA LOVE, OČKO, MARKÍZA, UPC EXPRES, JH TV, ORF1

 

Musím po telefonu? Kontaktní formulář nestačí?

 

 

Takže napíši:

MÁM za 670kč:

Internetová služba FIBER POWER 30

TV služba KLASIK + Dokumentární TV balíček DARWIN

MODEM - pronájem - motorola ed2

SD STB

 

Požaduji za 449kč:

Fiber Power 40+ a analog tv

modem ed3 + Wifi

(odebrání současného modemu a STB technikem)

 

V případě, že by to nebylo možné z důvodu nabídky pouze pro nové zákazníky:

Druhá možnost je http://www.jhcomp.cz/, Internet 40+ za 267kč a ten tv základ zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Tak jsem to napsal na kontaktní formulář:

 

Už mi volala operátorka z UPC, internet 40+ za 449Kč je pouze pro nové zákazníky a mě se netýká. Nabízela mi ho za 551Kč a analog tv k tomu není. Ten se musí přikoupit za 28Kč už od prvního dne. Tak jsem řekl, že to zruším. Tak nabídla, že tedy tu slevu dostanu, ale ten analog se musí připlatit, usmlouval jsem to za 471Kč. Asi neumím moc smlouvat. Technik přijde ve čtvrtek 2.10. odnese si modem a stb a dostanu nový modem s WIFI. TAK MU MÁM ŘÍCT ŽE ANALOG TV NECHCI A ONI MI SNÍŽÍ CENU NA TĚCH 449KČ?

Nebo rovnou přes kontaktní formulář? Ale zaráží mě, že mi do telefonu řekla, že když si objednám ten internet, tak mi analog tv nepůjde.

Ještě za říjen budu platit 670Kč, v listopadu už 471Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To by pak taky nemuselo vyjít a další zbytečná komplikace. No a s tím technikem se samozřejmě nic neusmlouvá, ten jenom dělá co má v papírech a všechno se musí řešit přes klientský centrum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Stručná a jasná odpověd : pokud má někdo jejich internet automaticky mu funguje tv mini včetně analogu. Je to tak u mě i mnoha dalších. Kdo chce platit samostatně, at platí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...