Přejít na obsah

Za 3 dny končí akce internet.


Návštěvník Athlon

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Ono by to na 99% vyšlo, ale je pravda, že úspora 28 Kč měsíčně za případné komplikace nestojí. Pro kuřáka to znamená vykouřit za měsíc o 7 cigaret méně.

Mně šlo o to, že pokud ta TV nepůjde třeba kvůli onomu zapomenutýmu filtru v bedně a člověk to bude chtít přiobjednat za 28 kaček, tak se taky nemusí dočkat a nabídnou mu klasickou nabídku TV za stovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

Tak před chvílí přišel technik, mezi dveřmi mi podal smlouvu a že mu mám dát STB a modem. Opsal si čísla, dal mi podepsat 2 papíry, podal krabičku s modemem ed3 Technicolor TC7200 a šel. Teď se to snažím zprovoznit.

Ve smlouvě mám. Platná je od 1.října, cena 379+70 modem u digi mini tam žádná cena není je to smlouva na 12 měsíců.

 

Píšou v návodu, že mám spustit bezdrátovou síť, ale je tam hláška není adaptér, technik mi říkal, že se to bude spouštět hodinu, tak jsem zmáčkl reset a čekám.

Dostal jsem se na internet přes veřejnou sít.

Podle návodu:

1.)Aktivujte

2.)Bezdrátové připojení k síti a vyberte SSID to mám na štítku a tečka je u 2,5GHz. Ještě je tam číslo na 5GHz.

3.)zvolte připojit

4.)bezpečnostní klíč (rozlišujte velká a malá písmena)

 

Nedostanu se přes adaptér není připojen.

Mám notebook Lenovo IdeaPad Z560

 

Akce skončila je 1.října a na stránkách upc je stále internet 40+ stále ve slevě za 449kč.

 

3802879267.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

připojení kabelem mám. Jen chci aktivovat wifi. Aktualizoval jsem Virtual wifi z r.2006 na mni wifi adaptér, ale stále když dám bezdrátovou síť to píše adaptér není připojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Athlon

ne, ale dřív jsem vídával, soused má jhcomp wifi.

 

Už to funguje, dal jsem zakázat domácí síť, pak veřejnou síť a najednou vyskočila bublina opravit, tak jsem na ní klikl, pak další byla povolit bezdrátový internet.

U hodin se mi objevila ikona a už jsem jel podle návodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Athlon

Dnes 13.10.2014 mi volal technik, jestli jsem četl mail z 2.10. o výměně modemu. Tak jsem mu řekl, že už ho mám vyměněný. Vzpomněl si: Aha to jsem měnil já, to bylo s tím vrácením STB a smál se. Když jsem přečetl mail, tak jsem pochopil. Je to zase ta stará UPC. Plno chyb a nabídka, které nevyužiji.

 

Váený zákazníku,

 

v rámci neustálého zkvalitňování naich slueb dochází k postupné výměně starích zařízení.

 

Díky novému modemu si budete moci vybrat libovolnou variantu internetového připojení od UPC a do rychlosti 240 Mb/s. Více na http://www.upc.cz

 

Nové zařízení pro příjem digitální televize Vám přinese nejen spolehlivost, ale vysílání programů v HD kvalitě. Po výměně zařízení navíc získáte příjem vech TV programů, které nabízíme, a to po dobu jednoho týdne zdarma.

 

Výměna je zcela bezplatná a nemá ádný dopad na Vae smluvní závazky.

 

V průběhu následujících týdnů budete kontaktováni naím pracovníkem, který s Vámi výměnu zařízení naplánuje.

 

Vae UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...