Přejít na obsah

Wi-fi síť UPC Wi-Free


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Já nevím. Místo toho aby ste byli rádi že až půjdete po městě tak nemusíte čerpat mobilní data, tak hledáte v tom negativa. Tuhle službu využívám cca měsíc a půl k naprosté spokojenosti. Připojím se skoro všude a výrazně ušetřím za data.

 

Jsem rád, že jste se službou, kterou využíváte, spokojený. Já po cestě městem žádná data nepotřebuji a nikdy potřebovat nebudu, nechci být účastníkem tohoto sdílení a tak se pochopitelně bráním tomu, aby mne do toho někdo zatahoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Akorát nechápu ten certifikát, o kterým se píše tady http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/stav ... ik/wifree/ v bodu 4 a "ověření fáze 2 MSCHAPV2". V Androidu nemám stáhnutej ani certifikát a u "Ověření Phase 2" mám "Žádné" a normálně s k UPC WiFi free připojím. A rychlost je deklarovaných 10/2, takže v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestaci,ze to podelanej primotop Cisco,zere skoro stejne jako muj comp. Ted jeste pridaj tuhle sluzbicku,kterou jsem preventivne pred mesicem odhlasil. By me zajimal,k cemu tam ta nabidka byla. Jestli to u me nevypnou,tak v listopadu jdu taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Jak se k cizí Wi-Free připojit? Vyplním přihlašovací údaje do MojeUPC a nepřipojí se. Domácí modem mám koupený a je bez wifi. Přes účet jsem žádal o registraci, ale teď nevím, jestli to bylo myšleno k Wi-Free s mým modemem, nebo jak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WiFree Vás nijak neomezuje. To co vám UPC garantuje za Vaše peníze dostáváte.

Coz pochopitelne neni pravda. Wifi ma omezenou kapacitu a pokud ji nekdo pouziva pro sve privatni ucely, muze byt omezen velmi znacne, a to az tak, ze se pro nej wifi stane zcela nepouzitelnou. Bohate staci, kdyz se v okoli sejde rekneme 20 lidi s mobilem, ktery se bude pokouset pripojit. A je uplne jedno, ze jim treba nebude pridelena adresa, o pripojeni se budou pokouset neustale, pokud maji jejich uzivatele sit ulozenou.

 

Dale UPC dost pravdepodobne na mnoha mistech porusi i telekomunikacni zakon (na coz pevne doufam bude promptne reagovat CTU poradne vysokou pokutou), protoze ve volnych pasmech plati, ze pravo vysilat ma ten, kdo prisel drive. Pokud neci modem zacne nekomu wifi rusit, musi byt ze zakona vypnut.

 

Jak bylo receno, ziskani libovolneho mnoztvi loginu do site je jen otazkou casu - radove maximalne hodin. Je velmi naivni se domnivat, ze sit budou pouzivat zakaznici UPC.

 

Nadto, nevim (nekde tu bylo zmineno 10Mbit) kolik jednomu loginu umozni vyuzivat kapacitne, ale i na internetove lince se to zcela pochopitelne projevi, a to minimalne zhorsenim latence. Samozrejme je treba si uvedomit, ze UPC negarantuje nikomu nic. Takze i pokud linka pobezi 100kbit, je zcela v souladu se smlouvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nevydržel a zavolal na UPC znovu. Dle tvrzení telefonistky zapojení proti vůli uživatele možné není. Nechal jsem si zkontrolovat domácí i firemní modem, prý žádné WiFree. Tak snad do toho nebudou hrabat...

 

Tak začínám mít pocit, že mi ta ženská kecala. Moc mne na techniku neužije, ale přijde mi divné, že dle mého notebooku tu má WiFree pět čárek a v okamžiku, kdy vypnu svůj modem, padne to na dvě čárky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Jak se k cizí Wi-Free připojit? Vyplním přihlašovací údaje do MojeUPC a nepřipojí se. Domácí modem mám koupený a je bez wifi. Přes účet jsem žádal o registraci, ale teď nevím, jestli to bylo myšleno k Wi-Free s mým modemem, nebo jak :)

Přihlásíš se na webu do Moje UPC, tam vybereš Wi-free, nastavíš si heslo (musí být jiný, než jaký máš do Moje UPC) a s tímto heslem se pak připojuješ na WiFi free (uživatelský jméno je stejný jako máš v Moje UPC). Celý (jak pro blbý :D ) je to popsaný zde http://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/stav ... ik/wifree/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...