Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

V 12. 1. 2018 at 10:30, Katoda napsal:

Mám dotaz na @David-UPC ohledně DVB-C titulků u "cihly", které stále, už několik měsíců, nefungují korektně. Např. stále se nezobrazují, na rozdíl od STB Kaon nebo Handan, české titulky, když je zvolena česká zvuková stopa. Ze začátku se zdálo, že se UPC snaží tento problém řešit, ale teď se mi zdá, že se spíš zahrabalo do písku a dělá mrtvého brouka. Existuje totiž řada situací, kdy i u české zvukové stopy jsou tyto titulky potřeba. Ten nejzásadnější asi je, když je film vícejazyčný, např. angličtina/němčina/francouzština, ale do češtiny je nadabován jen jeden jazyk (angličtina) a zbývající jsou řešeny právě titulky. Podobných situací je ale více.

Řeší se to nebo jste to už odpískali?

Ano ano, to by mě taky hrozně moc zajímalo, už jsem se dotazovala na UPC několikrát, vždy odpověď, že se to řeší, ale evidentně se to takřka dva roky neřeší :(. 

Když máte film v angl. a chcete si pustit anglické titulky (třeba z důvodu lepšího porozumění), film ve francouzštině s fr. titulky atd. atd. - NEFUNGUJE to. Jsem laik, nechápu, proč když to šlo u předchozích boxů, tak to nefunguje u mnohem sofistikovanějšího HD DVR mediaboxu? A problém je pouze a jen v kombinaci mluvená řeč - titulky totožného jazyku. 

@David - UPC - jaký je současný stav?? A prosím, pokud možno nepište, že se to řeší, ráda bych viděla nějaký posun... 

  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník inko1

Mě na HD DVR (cihla) nejdou čs titulky zpět.přehrávání už minim.2 měsíce. Navíc skoro vždy vyskočí hláška,že titul nejde přehrát.Když to opakuji,tak to pak naskočí a hraje.Ty titulky by už ale UPC mohlo vyřešit.Je to ostuda !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vejfuk

Naprostej souhlas, tím pádem je zpětné shlédnutí u Cinemaxu kde se vysílají filmy zásadně v originále naprosto k ničemu. Těžko budu koukat na švýcarskej film bez titulků.

Dále mě štvou chybějící české titulky u HBO 2, HBO 3 a dalších pokud si nastavím originální znění. To funguje jen u HBO 1,  ostatní kanály nabízejí české titulky jen pokud je vysíláno pouze v originálním znění, pokud je možnost volby české titulky nabízí pouze klasické HBO. A nemůžu si ani nastavit anglické titulky pokud mám nastaveno originální znění protože podle cihly musí být znění a titulky odlišné aby se titulky zobrazovaly, takže anglické titulky pouze k českému dabingu. Debilita.

 

Ale u čeho sem opravdu u vytržení tak to je v informacích o obsazení přiřazování koncovky ová ke jménům hereček. Angelina Joliová, Judi Denchová a podobně..

Ten kdo tohle vymyslel by si zasloužil pověsit za koule do průvanu, vážně nechápu smysl tohohle nesmyslu, ty herečky se tak nejmenují, nejsou to češky pro pána krále!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Maxe21

Nevíte, zda se plánuje nějaká další aktualizace setoboxu, přešel jsem na tento box a vadí mi, že nemůže mít seřazeny své kanály, ano možnost oblíbených je ale ne změna pozic.

Osobně jsem spokojen s tímto boxem, rozhodně rychlejší a stabilnější než starý box. 

Dale nerozumím proč v sekci na vyžádání nejsou programy novy a prima, přitom na starém boxu to bylo funkční a to stejné i na mobilní aplikaci 

 Dale v EPG mám i programy, které nemám předplacených, sice jsou zasedl ale proč tam jsou pak musím listovat neskutečně dlouho než najdu na nějaký kanál. 

Upřímně čekal bych, že na tomto boxu budou služby na lepší úrovni, přijde mi to takové omezené na to, že se jedná o dražší pronájem a měl být tento setobox jako hlavní. 

Kdy bude nějaká aktualizace, bude vůbec nebo je to finál ?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 4 týdnech...
  • po 5 týdnech...
Návštěvník mblatny

Uvažuji o přechodu na HD DVR Mediabox - hlavně kvůli zpětnému shlédnutí. Teď mám Kaon HD PVR. V zásadě jsem spokojen, jen to občas (cca 1x týdně) zamrzne nebo se restartuje.

Jaký je aktuální stav s cihlou? Dají se řadit programy, nastavovat oblíbené, funguje zpětné shlédnutí? Je to už trochu stabilnější, než jsem se tady (v relativně staré diskusi) dočetl?

Díky za odpověď.

 

Nebo mám radši objednat HD Mediabox? Nahrávání bych případně i oželel (nebo bych použil externí HD), modem a router mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...