Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Jestě je tu možnost settopbox nevymenovat a na zpetne shlednuti koukat pres Chromecast, ja ho mam a spokojenost, mam i maly HD Mediabox s pripojenym externim diskem, ale to nahravani je spis takova nouzovka, protze pri nahravani musis koukat na nahravany kanal a nejde prepnout na jiny kanal, oproti tvemu velkemu Kaonu jsou reakce na ovladani pomalejsi.
Velkej HD mediabox, jsem mel kratce taky, ale je to uz dyl takze ho nebudu hodnotit.
Takze si to dobre rozmysli, protoze cesta zpet uz neni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník petr.upc

Dobrý den,
předem píši, že televizi nevlastním a nehodlám ji v nejbližší době ani kupovat. Od UPC mám jen internet. Řeším objednání televizního balíčku s Horizon GO. Televizní vysílání bych pouštěl jen přes počítač (mobil, tablet) Horizon GO. Na infolince mi bylo sděleno, že k balíčku televize musím mít i HD Mediabox (STB). Skutečně televizní programy nelze sledovat bez STB? To jsou další peníze za pronájem. Zároveň pokud bych toto zařízení vlastnil, už je to přijímač televizního vysílání a je nutné platit koncesionářské poplatky? Děkuji za odpověď.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horizon go si lze objednat i samostatně k internetu za 99 Kč měsíčně, ale je tam jen základní nabídka kanálů, asi TV Start, a k tomu videotéka My Prime. 

https://www.upc.cz/televize/doplnky/horizon-go/#buy-horizon-go

 pokud byste chtěl rozšířenou nabídku kanálu Musíte si již předplatit televizní nabídku a k ní buďto setobox, nebo CA modul, obojí se dá koupit i použité z druhé ruky a k nim pak dostanete pouze dekódovací kartu, ale je potřeba být velmi obezřetný abyste nekoupil zařízení které původně bylo pouze v pronájmu.

Jestli se musí nebo nemusí platit koncesionářské poplatky za vlastnictví setoboxu se snad dočtete v tomto článku

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/zakon-o-koncesionarskem-poplatku-za-televizni-prijimac/r~15c5a4aede7711e8a181ac1f6b220ee8/

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Lighting_cze
V 13. 1. 2018 v 18:29, g.vichta@seznam.cz napsal:

Už 2x během týdne se mi stalo, že během sledování a přepínání programů pomocí HD DVR Mediaboxu  na TV ve spodní části zůstal černý pás(ukazuje změny,program a další informace)  a nešlo na DO nic spustit,přepnout,zkusit opravit, pouze po jednom nahoru a dolu přepínat pravým tlačítkem kanály. Pomohlo sice vypnutí ze sítě a "nastartování" mediaboxu, ale podruhé už to bylo velmi dlouhé až po třetím vypnutí. Má s tím někdo zkušenosti ?

Ano děje se mi to také, vypadá to jako by soft restart zařízení a restart pripojení k internetu a wifi modulu. Dost mě to poslední dobou začíná štvát a uvažuji o zmene příjmačů. Vypadá to že to je na straně UPC. Snad když to převzalo tedka Vodafone tak by některé věci mohli začít aspon trochu fungovat bez chyb.

Ondra Bylok - Praha Hor.Měch.

HD DVR Horizon MediaBox

VA 4.3.3

verze 2.1.60.7_RC8.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na HD DVR Mediabox
  • po měsíci...
Návštěvník Jenny

Já jsem také pro řazení programů, jak chci já. Platím si službu, tudíž by mi to mělo být umožněno. Opravdu mi to vadí a přemýšlím, že přejdu kvůli tomu ke Skylinku, tam jsme tu možnost měli. Nechápu, proč je to takový problém. A jen tak mimochodem, když už někdo navrhnul řazení programů, proč zařadil Primu Krimi až na konec a ne za Primu Max. Nevidím v tom logiku. Jenny 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych potřeboval vyřešit nový settop box. Mám stále Kaon HD PVR a několikrát za večer se restartuje, nebo vypadne zvuk. Tím pádem spadne i nahrávání. Spětné shlédnutí jsem řešil Chromecastem a tabletem, ale asi měsíc už aplikace Horizon Go s Chromecastem nepracuje. Když dám pořad odeslat, aplikace spadne. Samostatně funguje. Zkoušel jsem i starší verze aplikace, ale je to stejné. Chromecastem to nebude, protože s O2tv to funguje bez problémů. Na infolince jsem se dozvěděl, že Cihla (ani je už nedávají a nový ještě není a neví se kdy a zda bude) není pro mně řešení, protože bych si musel nechat udělat extra datovou zásuvku, protože potřebuju router s 4x LAN a to cihla nemá.

Jarda

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Ty máš někde ve smlouvě, že ti musí být umožněno si řadit programy dle sebe? Jinak u Skylinku máš FastScan a tam si sám neseřadíš taky nic (resp. můžeš ho vypnout a pak si budeš sice programy sám řadit, ale zase se ti nebude aktualizovat programová nabídka).

Seřadíš. Uděláš si oblíbené a tam si to i se Fast Scanem seřadíš dle sebe a Fast Scan je stále funkční

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...