Přejít na obsah

HD DVR Mediabox


Jirka007

Doporučené příspěvky

Mám dotaz a jak jste to naskládal do oblíbených a za druhé nevíte co udělat náš hd dvr se po třech hodínach provozu sám vypne z upc mi psali že se musí zaktualizovat systém a pak to oujde zakázat nevite co s tím ?děkuji za odp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník superpepino

Opravdu dojemné, že UPC zasílá kartičky se seznamem programů. Vyřešili to náramně. Ale co můžeme od UPC chtít, když ani nevědí, že ČT4 patří do seznamu sportovních programů. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bedra2012

Pomůže někdo s radou ohledně kvality nového zařízení HD DVR Mediabox ?? Prý konkrétně ohledně přehrávání nahraných pořadů s posunem vpřed, vzad, sekundovém přeskočení apod. má značné problémy...Poradí někdo se svou zkušeností??? Moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu ti jen napsat,pretaceni jakymkoli zpusobem je hruza.Nevim jestli je to model od modelu ale me to jde v tomto smeru spatne.Na druhou stranu aktualizace by to mela vyresit,stejne tak jako umozneni konecne si seradit kanaly jak budeme chtit my divaci.Tyto dva problemy jsou zasadni,zbytek me osobne netrapi.Uvital bych jeste sice interntetovy prohlizec ale nutnost to neni.Jinak me osobne setobox vyhovuje a pracuje az na par seknuti spolehlive a hlavne mi nahrava dobre a kvalitne vse co chci ja.Obraz je trochu oproti Kaonu nepatrne lepsi.Aplikace+videoteka+moje nahravky mi take vyhovuji.Nahravani funguje lepe nez u Kaonu protoze funguje na jakemsi principu streamu,ktery me tak trochu pripomina trochu podobne starsi VPS u videii.Ale celkove bych jeste uvital vetsi rychlost setoboxu.Jenze bohuzel tak jako oproti cizine zmizel celokovovy plast cihly,take ma oproti cizine slabsi hardware. :-(

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník superpepino

Cihla mně docela dobře i hřeje. Na zimu to sice pomáhá vytápět byt, ale tak mně zajímalo, jak je to se spotřebou. Sice jsem před časem vznesl na UPC dotaz, kolik bere, ale neodpověděli mně. Není se totiž totiž čím chlubit. Ať je cihla zapnutá, nebo ne, tak spotřeba je 23 +- 1 W. Při zapnuté je to asi jen o 1 watt více. Takže když vezmeme 5 Kč za 1KWh, za rok nám i nepožívaná cihla stojí 1000 Kč. Pardón, běží alespoň wifi. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník andy

Zdravím.

Prosím o radu, mám cihlu, dostal jsem se na zaplnění disku 52 %, tak jsem docela dost odmazal, zaplnění se nezměnilo. V sobotu jsem nahrál nějaké tancování asi 2 hodiny, záznam nešel přehrát, zablokoval cihlu, 2 tlačítkový reset nepohohl, tak 3 tlačítka a všechno do kopru. Nemá někdo také tuto zkušenost, případně co s tím "zázrakem". Ještě jeden postřeh - již delší dobu po zapnutí cihly a TV na pořadí nezáleželo, nešel obraz pouze zvuk, pomohlo přepnout kanál, po 3 tlačítkách najednou jde obojí hned.

Dík a Pěkný den.

 

andy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...