Přejít na obsah

HD


Jirka007

Doporučené příspěvky

Nedošlo k dohodě ohledně Novy Sport. Jednání i nadále trvají. Vy byste také kývl mobilnímu operátorovi, kdyby vám napsal, že vám končí smlouva a za to samé budete v příštích letech platit o mnoho více?

Ostatní kanály vypla přímo Nova. Chodíte také řvát na fórum Novy?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Nebojte chodím řvát i tam, ale tohle je vlákno upc takže řvu i tady. A co se týká té ceny vždycky se musí najít z obou stran kompromis .. takže defacto chyby na obouch stranách a když platím /pořád stejně/ za něco co mi někdo ořeže v tomto případě upc nějaká skupiny nova mě vůbec nezajímá jsem koncový uživatel upc tak předpokládám, že musí dojít k adekvátní náhradě píšu schválně adekvátní, protože tohle adekvátní náhrada není, nebo k nějaké kompenzaci... takhle to chodí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě opravdu, ale opravdu nezajímá kde mám vzít peníze, protože zákazníci jí za služby platí myslím dostatek finančních prostředků. HBO GO slibují už asi dva roky, "nové kanály" údajně podle zde přispívajících "techniků" a z faceboaku Honzů testují a připravují také již asi měsíc a něco takže jenom kecy kecy ..... a o dárku na apríla se snad nemusíme ani bavit.

Kde na to má vzít asi peníze. Od zákazníků. Musela by tedy zvýšit ceny. A jak by k tomu přišli ti, co je nějaký sport nezajímá a mají TV kvůli dokumentům nebo třeba kvůli pohádkám?

HBO GO se připravuje a letos se ho prý dočkáme. Ano, trvá jim to dlouho, ale na druhou stranu si můžou zítra říci, že ho prostě nabízet nebudou nikdy a nezmůžeme s tím nic.

Zařazení kanálů není o mávnutí kouzelného proutku. Žijeme v tržní ekonomice, kde máme nabídku a poptávku. Až se nabídka a poptávka vyrovnají, dojde k dohodě. A proč UPC nedá dopředu vědět např., že se jedná o přidání konkrétní stanice? Protože by majitel té stanice získal při vyjednávání velkou výhodu, jelikož to operátor už defacto slíbil a lidi to budou vyžadovat. A zase by jste řvali, že je vám jedno, že ten kanál stojí jak 10 jiných a že už jednali a že si to zaregistrovali u RRTV a že více platit nebudete protože bla bla bla a bla bla bla.

Nikdo do těch jednání nevidíme. Navíc pomalu ze dne na den v Nově končí postupně větší část TOP MNG a i generální Novy Sport po 12 letech odešel.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Tak v tomhle se rozhodně neschodneme ... v tom případě to mají špatně nabalíčkováno .. protože každý by si měl možnost to nakombinovat tak jak uzná za vhodné... a na druhou stranu já se nebráním zvýšení ceny, ale musím za to mít taky kvalitní nabídku. Pokud se jedná o Nova Sport vyřazení a ten samý den zařazení kanálu Slovak Sport tak to odporuje té logice jak dlouho trvá zařazení nového kanálu... takže pokud je to tak jak píšete tak moc dobře UPC muselo dopředu vědět, že Novu Sport vypnou a zařadí ten Slovak Sport... takže informovanost zákázníků nulová, na technické podpoře operátorky ještě 1 něco říkali o technických problémech atd atd... takže nevím z jakého důvodu pořád obhajujete UPC když do posední chvíle defacto lhala.....Vypnutí těch ostatních kanálů v HD je krok o několik let zpátky a fakt mě vůbec nezajímá kdo to zapříčinil, jdyž platím pořád stejně.... Takhle můžeme čekat než se domluví třeba rok a bude všechno v pořádku?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
HBO je pokud vim u všech providerů zpoplatněno v samostatném balíčku nebo v plné nabídce. Aktuálně nevím, proč platit za kabelovou TV, když na obyčejnou STA Novu HD mam za nulu, a ostatni "downscalingovave" kanaly jakbysmet.

 

To máte teda dobrý.... v Brně máme bohužel místo Novy HD terestricky druhou Novu Cinema SD :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že není problém tu Novu HD, přebrat ze satelitu, až do včerejška to bylo ze satelitu od Skylinku.TA jsem koukal dnes Nova HD úplně máznutá.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojte chodím řvát i tam, ale tohle je vlákno upc takže řvu i tady. A co se týká té ceny vždycky se musí najít z obou stran kompromis .. takže defacto chyby na obouch stranách a když platím /pořád stejně/ za něco co mi někdo ořeže v tomto případě upc nějaká skupiny nova mě vůbec nezajímá jsem koncový uživatel upc tak předpokládám, že musí dojít k adekvátní náhradě píšu schválně adekvátní, protože tohle adekvátní náhrada není, nebo k nějaké kompenzaci... takhle to chodí...

Bylo by hezké, kdyby to chodilo jak si představujete, ale oba dva víme, že realita je jiná.

 

Ano, musí se najít z obou stran kompromis. Ale jak říkám. Proč bych měl za něco najednou platit o mnoho více, když doteď jsem za to platil částku jinou? To jim má UPC kývnout na každé zvýšení ceny? Vy jako zákazník máte také právo smlouvu ukončit/neprodloužit, když se vám nebudou líbit nové podmínky.

 

Dnes je 3.4. jakou adekvátní náhradu by jste si představoval? Navíc když jednání dle vyjádření obou stran stále trvají a obě strany doufají v brzké vyřešení?

 

Také mi přijde divné, že se nedohodli a je jedno, která strana na tom má větší podíl. Myslím si, že Novu Sport alespoň v SD mělo v programové nabídce 3/4 zákazníků digitální Tv od UPC. Nově tak ubylo potencionálních konzumentů reklam a tak i ve finále příjmy z reklam. A na druhé straně UPC musí vědět, jak je kanál oblíbený a co vše nabízí a kolika zákazníkům bude chybět.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tomhle se rozhodně neschodneme ... v tom případě to mají špatně nabalíčkováno .. protože každý by si měl možnost to nakombinovat tak jak uzná za vhodné... a na druhou stranu já se nebráním zvýšení ceny, ale musím za to mít taky kvalitní nabídku. Pokud se jedná o Nova Sport vyřazení a ten samý den zařazení kanálu Slovak Sport tak to odporuje té logice jak dlouho trvá zařazení nového kanálu... takže pokud je to tak jak píšete tak moc dobře UPC muselo dopředu vědět, že Novu Sport vypnou a zařadí ten Slovak Sport... takže informovanost zákázníků nulová, na technické podpoře operátorky ještě 1 něco říkali o technických problémech atd atd... takže nevím z jakého důvodu pořád obhajujete UPC když do posední chvíle defacto lhala.....Vypnutí těch ostatních kanálů v HD je krok o několik let zpátky a fakt mě vůbec nezajímá kdo to zapříčinil, jdyž platím pořád stejně.... Takhle můžeme čekat než se domluví třeba rok a bude všechno v pořádku?????

Když už UPC ten signál má, stačilo z MPEG4 udělat MPEG2 a naopak. Nejednalo se o přidání úplně nových kanálů.

 

Operátor vám řekl, co bylo řečeno jemu. Informovanost UPC do vlastních řad je prakticky stejná, jako informování směrem ven. Někdy zákazníci vědí některé věci dokonce dříve, jak vlastní zaměstnanci UPC (osobní zkušenost). Dle mých informací se operátoři o ukončení vysílání dozvěděli v pondělí, ne moc dlouho před tím, co bylo vysílání ukončeno.

 

Vypnutí těch kanálů je určitě krok zpátky. UPC může max. udělat Upscale, ale to stejně budou všichni řvát, že to není náhrada a že je obraz horší atd.

 

Můžeme čekat a ono může jednání skončit a nemusí se spolu vůbec dohodnout. A ano bude to v pořádku i když velmi nepříjemné. Jestli si správně pamatuji, tak všechny ty HD kanály byly přidány do nabídky bez zvýšení ceny. Tak jaké pak snižování najednou?

 

Neobhajuji UPC, ale chtěl bych, aby to nebyl jednostranný hon na čarodejnice. Slova typu já jsem zákazník, mě to nezajímá já chci a chci a chci ... Když by jste napsal, že jak Nova tak UPC jsou prašivý kojoti, protože se neumějí dohodnout a odsírají to jejich zákazníci OK. Ale když do těch jednání nevidíme, jak můžeme někoho osočovat? A když dle toho co se na internetu píše ty HD kanály vypnula Nova, proč kritiku za to má schytat UPC?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...