Přejít na obsah

Nova HD,Fanda HD,Cinema HD,Nova Sport HD


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961
Takže je to dnes úplně jinak. Včera mně 2x potvrdili, že ty HD budou i v digi-mini, proto jsem to tady včera psal. Dnes už mluví jinak. Prý to zase nebude !!! Takže Nova HD, který v digi-mini byla již nebude. Navíc lžou. Mně tvrdí, že to na na netu nemají, posílám jim odkaz, kde to mají a oni mi klidně odpoví, že nemám pravu já, že to tam nemají, tak asi jsou ještě jiné stránky UPC. Zde to mají jasně zaškrtnuté u mini : http://www.upc.cz/televize/programy/ obrázek si udělejte každý sám, ale co od nich jiného čekat.

 

Zaškrtnuté to mají, a četl jsi i popis ?

 

Nova HD: Česká jednička mezi komerčními televizemi: filmy, seriály, dokumenty, sport, domácí a zahraniční zpravodajství. 24 hodin denně, česky, jak ve standardním rozlišení, tak v HD kvalitě (v nabídce Digi Mini pouze v SD)

.

to samé u NovaCinema a FANDA

 

Ale netuším, jestli to tam bylo už včera :)

 

JO, ted už jsem si všiml, ale tyhle poznámky tak dodali až dnes, včera to tam nebylo, přesně jak píše hpfunny, proto vznikl tenhle šum i včera na infolince mně říkali něco jiného. Tipl bych si, že to tam dopsali na moje upozornění, protože jsem je dnes dopoledne kvůli tomu několikrát kontaktoval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
fajn teda že se dohodli, ale co se stalo se Slovak Sport 1 HD, na pozici je teď Nova Sport HD, konec u UPC?

 

Ano, Slovak sport1 HD byl včera ukončen a místo něj je nova sport HD, slovak sport 1 zůstal jen v SD..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V DVB-T muxu je stále upscale verze Nova HD (13:38 29. 10.)

 

a také tam zůstane, v DVBC byla Nova HD zakódovaná ... jedná se totiž asi o prémiový kanál.

Nova HD nikde v DVBT nevysílá ....

 

 

ta NOVA HD v DVB-C je zajímavá Kaon KCF-SA700 hlásí zakódováno a ukazuje symbol kódu, televize Panasonic + dekódovací modul ukazuje bez symbolu kódu.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ona Nova HD v Mini nebude? To v současné době považují HD vysílání za nadstandard? Mám Mini napojené na TV v ložnici na větší LCD a nehodlám si na konci roku 2014 ničit oči na nějakých SD mazaninách s technologickou úrovní roku 1996 (formát DVD). Tenhle přístup mě začíná štvát. Asi celé UPC nakonec zruším (Komfort + net + mini). Naštěstí máme k dispozici ještě jiného poskytovatele, který za stejné peníze nabízí více kanálů i služeb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ona Nova HD v Mini nebude? To v současné době považují HD vysílání za nadstandard? Mám Mini napojené na TV v ložnici na větší LCD a nehodlám si na konci roku 2014 ničit oči na nějakých SD mazaninách s technologickou úrovní roku 1996 (formát DVD). Tenhle přístup mě začíná štvát. Asi celé UPC nakonec zruším (Komfort + net + mini). Naštěstí máme k dispozici ještě jiného poskytovatele, který za stejné peníze nabízí více kanálů i služeb.

 

A napadlo Vás, že za tohle nemůže UPC, ale Nova? Kolik by jste byl ochoten si připlatit za ty HD verze? Chcete HD verze těch kanálů, pořiďte si vyšší službu, kde si je zaplatíte.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Takže ona Nova HD v Mini nebude? To v současné době považují HD vysílání za nadstandard? Mám Mini napojené na TV v ložnici na větší LCD a nehodlám si na konci roku 2014 ničit oči na nějakých SD mazaninách s technologickou úrovní roku 1996 (formát DVD). Tenhle přístup mě začíná štvát. Asi celé UPC nakonec zruším (Komfort + net + mini). Naštěstí máme k dispozici ještě jiného poskytovatele, který za stejné peníze nabízí více kanálů i služeb.

Máš k dispozici leda prd, protože jinak bys už dávno dal UPC vale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že do fóra přispívají zaměstnanci UPC a nebo snad lidé s doslova "brilantní" inteligencí? :D

 

1) platím si vyšší službu a při zřizování této jsem byl "nalákán" mj. i na to, že jako bonus budu mít k dispozici za mírný poplatek základní programy v HD kvalitě v rámci dvb-t od UPC (proč jinak bych měl za tuhle doplňkovou službu platit, když mám v Praze ve skutečné terestrice asi 40 programů zdarma, vč. 5 programů v HD kvalitě (mimochodem HD považuji dnes již za standard). Nezajímá mě, že se Nova s UPC hádají. Neplatím si Novu, ale UPC a jsem tedy zákazníkem právě UPC.

2) o konkurenci jsem se příliš nezajímal, ale na našem sídlišti ještě působí společnost Centrio a Netbox (který se teď nejspíš nějak přejmenoval - byl nějaký leták ve schránce). Soused si zase pochvaluje O2TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To sem přímo čekal, že takovou blbost někdo napíše :D

 

Jinak sorry, ale když mám někde lepší nabídku, tak nebudu masochista, abych u UPC setrval. A pokud jde o ty programy, tak poskytovatel má vyhrazený právo měnit nabídku, takže dost těžko může někdo operovat s tím, že si myslel, že to tak bude navěky. Ostatně Nova HD taky kdysi byla v pozemním muxu 4 a pak ze dne na den zmizela a nikdo neřekne ani popel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...