Přejít na obsah

Nahrávání HD programu.


Návštěvník Jana014

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Rado sa stalo.Ale v odkaze na kabel je v popise konektory USB A/USB micro B.V tomto pripade nepotrebuje ziadny adapter,ale staci rovno dokupit zmienovany kabel v odkaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Dívala jsem se na kabely na Internetu v různých obchodech. Já osobně z obrázků nedokážu poznat, zda je to typ A-B, nebo A-B mikro.

Jak jsem psala, mám tu externí disk Fujitsu Siemens s kabelem Nokia, který vypadá vzhledově totožný jako na Vašich fotkách. Na kabelu je napsáno A/B. Našli jsme podobný bez označení, který měl B konektor tvarově stejný, ale nepatrně menší.

 

Já to vidím tak, že si objednám disk Samsung, spáchám doma designerský prohřešek, disk podložím krabicema tak aby stačil kabel z původní dodávky. Pokud bude vše fungovat, koupím si delší kabel s identickým konektorem.

 

Pokud to pak přestane fungovat /doufám, že ne/ budeme hledat další řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Možná by šlo vymyslet nějaké uchycení toho USB disku přímo na VESA mount televizoru? Stačil by pak krátký kabel a navíc by to nehyzdilo design.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Já nemám klasický VESA držák, ale jen takovou úzkou černou lištu /výrobce si nepamatuji/. Když byste se podíval na TV z boku, visí téměř na stěně jako obraz, držák je skrytý. Prostě podle hesla "parádo, musíš trpět". Když jsme TV věšeli, prozřetelně jsem zapojila do zadních konektorů všechny adaptéry - scart, cinch,...abych se k ním dostala /musím vytáhnout spodní šuplík z nábytku/. Tehdy mě nenapadlo, že abych tam třeba dala síťový kabel pro připojení TV k Internetu, takže jsem měla i teď trochu problém, když jsem propojovala TV s notebookem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

První dva obrázky v odkazu (schema a foto)

Foto, 1 - nejsem si jistý

Foto, 2 - USB Typ B

Foto, 3 - USB Typ A Male

Foto, 4 - USB Typ A Female

Typy A/M + A/F se osazují na prodlužovací kabel

Typ B je součástí připojovaného přístroje (HDD, printer,..), na druhém konci takového kabelu je Typ A/Male

Kabel, na který odkazuje ritchi (Typ A-B) je až na délku (1,8 m) totožný s kabelem dodávaným s diskem, snad by taková délka vyhověla dizajnérským požadavkům... :D. Nebo, pokud preferuješ Alza.cz, třeba tento.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Speedy
Ale má.

 

20140226130305ih8r.jpg

Ale ten disk na tom obrázku má konektor USB mini nikoliv USB mikro :wink:

 

Foto, 1 - nejsem si jistý

na těch stránkách, ze kterých je ten obrázek je i popis těch konektorů.

118dd7k.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zkousel k TV Panasonic E6 onehda pripojovat HDD WD 1 TB http://www.okay.cz/western-digital-elem ... 0bbk-eesn/

a slapal vpohode, akorat nechtel chodit s kratkou USB prodluzkou, nevim jestli byl nejaky problem v ni (spis ne), nebo v tom ze byla zapojena do druheho USB portu.

 

Urcite nekupuj mensi disk jak 500 GB, proto rozdil v cene je uz pak minimalni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana014

Díky všem za informace o kabelech a názorné obrázky. Zase jsem chytřejší.

 

Teď jsem ukončila pokusy s vypůjčeným diskem Fujitsu Siemens 75 GB. Má modré světelné diody, které po připojení k PC svítí trvale, pokud je napájení dostatečné, pokud blikají,disk nefunguje.

Připojíla jsem ho k USB1(HDD), svítil trvale, proběhlo naformátování, prošel testem, nadhrávky OK.

Pak jsem ho dala do UBS2, blikal, TV ho nepoznala, nahrávání nebylo k dispozici.

 

Ještě jednou díky všem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...