Přejít na obsah

Netflix součástí Vodafone TV


Tommy Kindernay

Doporučené příspěvky

před 22 hodinami, MacLuke napsal:

Ona je na HBO GO nějaká sleva? Na stránkách VF vidím cenu 199 Kč, kdežto přímo od HBO je to 159 Kč.

Svého času jsem pracoval u jednoho poskytovatele IPTV a HBO GO v té době snad každý operátor měl za příplatek ke skoro jakémukoli balíčku za nižší cenu, než tehdejších 199/měsíc přímo u HBO. Koukám, že poměry se změnily, ale pořád je HBO GO součástí Kompletu, tak by Netflix mohl být taky.

  • 4G LTE
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.mobilmania.cz/clanky/vodafone-tv-pridava-netflix-ceny-jsou-stejne-takze-jake-jsou-vyhody-integrace/sc-3-a-1349081/default.aspx

Jinak jednou z možných výhod do budoucna je, že až Netflix změní API, tak na staré televizní systémy už se většinou aktualizace aplikací nedělají. Poté samozřejmě to, co píší v článku. Jinak cenu si určuje Netflix, Vodafone by maximálně mohl dát slevu, kterou by dotoval ze svého.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone CZ má možnost si sjednat jakékoliv ceny které chce. Vodafone CZ řekne Netflixu - mám tolik a tolik zákazníků. Chceš se k nim dostat přes takovou a takovou službu? Já ti nabídnu to a to a ty jim dáš takovou a takovou cenu, aby byl spokojený zákazník já Vodafone a i ty Netflix. Italský nebo Německý Vodafone má Netflix přímo v ceně služby Vodafone TV. Ale samozřejmě ono to  chce koule a něco pro ty zákazníky udělat. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výhodné to musí být pro oba. Netflix je v ČR marginální záležitostí. Určitě je populárnější HBO. Pokud já ti nabídnu svoji infrastrukturu tak si mohu zjednat individuální podmínky. Samozřejmě na ně nemusíš přistupovat, ale přijdeš o potenciální zákazníky. Navíc Vf může nabídnout Netflix třeba na zkoušku, může udělat reklamu v televizi apod. V ČR Netflix nemá v podstatě žádnou reklamu ani v TV ani nikde jinde, kromě YouTube. V cizině je tomu přesně naopak. 

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...