Přejít na obsah

Netflix součástí Vodafone TV


Tommy Kindernay

Doporučené příspěvky

@Honza333 v tuto chvily sice vyuzivas sluzeb VF,ale sleduje kabelovku na siti exUpc,tudiz platformu Horizon. Jestli tě ale do trvání této akce převedou na VF TV,tak budeš moci tuto akci snad využít.Tim "snad" myslim,že i když máš modul a Netflix sleduješ přes mobil,smart tv atd, tak se ta akce bude týkat i těchto uživatelů.Ale jestli to bude podmíněno mit jejich STB,tak asi smolik

edit":tak akce je možné využít i pro stavajoci uzivatele Netflixu,kteří maji nově VF TV.

"Výhodu získá i zákazník, který je už aktivním (platícím) předplatitelem Netflixu a k němu si zakoupí Vodafone TV"

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak nechci jejich zařízení jen platit přes ně, platbu neprovádět sám ale v nabídce VF mít možnost zaškrtnout platit Netflix ano nebo ne, asi jsem se blbě vyjádřil. Pokud tato možnost není asi by to chtělo ze strany VF tam napsat jen s naším zařízením

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Pokud to chápu správně, tak jejich nabídka netflixu bude vázaná jen na jejich set-top-box, včetně té akce 3 měsíců zdarma? Osobně jsem se včera už radoval, jak si užiju 3 měsíce netflixu a když se mi služba zalíbí, nechám si ji. Ale nakonec je to tedy pro mě velké zklamání. Doma máme 3 televize a já se rozhodně nechci omezovat jen na jejich set-top-box. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to služba navázaná na Vodafone box, to netuším, každopádně klienti na síti UPC pouze s CA moduly, budou na Vodafone TV převedení až jako poslední zřejmě, jak tady někdo uváděl, takže i kdyby podmínkou nebyl Vodafone box, tak než tě převedou na Vodafone TV, tak je možné že tato akce už dávno skončí.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak tady další info k této promo akci

https://www.lupa.cz/aktuality/novi-zakaznici-vodafone-tv-dostavaji-jako-darek-netflix-na-tri-mesice/

Dotaz na VF ohledně této akce:Zdravím,mohou si vaši promo akci"Netflix 3 měsíce zdarma"uplatnit i zákazníci na TV síti UPC?

Odpověď:Bohužel ne, ten balíček je možné uplatnit jen u Vodafone TV

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 4 hodinami, Honza333 napsal:

nechci jejich zařízení jen platit přes ně, platbu neprovádět sám ale v nabídce VF mít možnost zaškrtnout platit Netflix ano nebo ne

Smim se zeptat, k cemu by to melo byt dobry?
To je nejaka paranoia ohledne placeni na Internetu? Nebo jakou (pro me totalne skrytou) vyhodu by melo mit placeni VF misto primo Netflixu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...