Přejít na obsah

Zrychlení internetu


Návštěvník hafosan

Doporučené příspěvky

david3434:

01.07.2014 - 22.07.2014 PRONÁJEM WIFI ED3.0 1 42.17 Kč 21 % 8.86 Kč 51.03 Kč (pronájem za 3 týdny)

23.06.2014 - 22.07.2014 INTERNET 5M+ 1 165.29 Kč 21 % 34.71 Kč 200.00 Kč

Nechci kazit radost, ale jsem zvědavý co bude na příštím vyúčtování bez těch složitostí.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Mám napsaný v kalendáři na čem jsme se dohodli 210Kč net +565Kč Tv.Ještě ani jednou za 10 let co s UPC vždy na rok vyjednávám se mi nestalo že by UPC nedodrželo telefonicky dohodnutou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky zalezi jaky mas modem, pokud starsi ED2 motorola nebo scientific atlanta tak ti nejdriv musi vymenit modem, ale na to je taky akce a muzes se na to prihlasit

Ale je nutne taky napsat, ze vymena modemu neni zadarmo, pronajem modemu po vymene se zvysi z 50 Kc na 70 Kc mesicne !

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hovořil jsem s technickou podporou a sdělili mi, že...abych dosáhl maximální rychlosti, tedy nabízených 120 M, tak je třeba, abych do toho wi-fi modemu strčil kabel, tedy propojil PC s modemem kabelem, na speed testu mi to aktuálně ukazuje navýšení o 100% - tedy z 10 M na 20 M.

 

No a k těm starším modemům - jasně, zvýší se poplatek, je to pohodlnější, že nejste závislí na kabelu, ale pokud Vám to vyhovuje a informace z TS byly OK, tak radši oželit dáreček. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky zalezi jaky mas modem, pokud starsi ED2 motorola nebo scientific atlanta tak ti nejdriv musi vymenit modem, ale na to je taky akce a muzes se na to prihlasit

Ale je nutne taky napsat, ze vymena modemu neni zadarmo, pronajem modemu po vymene se zvysi z 50 Kc na 70 Kc mesicne !

A to jste vzal kde? Samozřejmě, že ho budou nabízet. Ale v rámci této akce se mění kabelový za kabelový.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.upc.cz/televize/novinky/odme ... zakzaniky/

 

•Pokud využíváte starší ED 2.0 modem a bude vyměněn za ED 3.0 wifi, dojde k navýšení ceny za pronájem modemu (cca 20 Kč/měsíčně) dle platného ceníku. Nový wifi modem vám umožní bezdrátově sdílet internet s přáteli i celou rodinou.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...