Přejít na obsah

Zrychlení internetu


Návštěvník hafosan

Doporučené příspěvky

Návštěvník Novotak33

Tohle Vám přišlo do soukromého mailu ? Mám teda 40, že by se mi to nelíbilo, to se řict nedá, ale nic mi nepřišlo, na stránkách UPC jsem taky nic nenašel, takže předpokládám, že to bude zase akce jen pro zvané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tofi

tak jsem prave zrestartoval modem a rychlost pres WiFi nezmenila respektive jen mirne (na cca. 45MBit) asi jsem narazil na WiFi strop 65MBit,

pokdu se pripojim pres kabel tak funguje 115MBit Down a 12MBit Up

20142571905.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by těm, co si těch 120 platí, mohli dát 240, ovšem co by pak dali těm, co mají 240 :-)

 

Zákazníci s internetovým připojením s rychlostí 60 Mb/s a méně mohou přes léto surfovat s rychlostí 120 Mb. Zákazníci s aktuální rychlostí 120 Mb si o prázdninách užijí dvojnásobnou rychlost 240 Mb.

 

http://www.upc.cz/televize/novinky/odme ... zakzaniky/

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Jsem velmi příjemně překvapen tímto krokem UPC. :thumleft:

Po restartu modemu:

24nlndi.jpg

 

Tuší někdo jaký je hlavní záměr této akce? Napadá mě reálný test sítě z důvodu případného plošného navýšení rychlostí, tak jak je obvyklé pro UPC na začátku září? Oceňuji navýšený upload. Download je již tak rychlý při 120Mbit, že je stejně plně nevyužitelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Záměr je jasný,dle of.informací se UPC nedaří nalákat většinu klientu na větší rychlosti a 80% klientu používá 10MB,nebo 30,40MB.

Bohužel si myslím že efekt bude takřka nulový,protože finanční rozdíl je značný a výsledek Ne.

Já osobně využívám několik let 10MB a po včerejším zrychlení jsem žádný rozdíl nezaznamenal,a jestli se stránka načíta o sekundu rycheji je mi opravdu jedno.

Zkusil jsem měření a rychlost byla skutečně těch 120mB,ale pro mě žádný užitek,možná tak pro někoho ten Upload.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

David3434: udelej si trosku poradek v tech b a B. Je pravda, ze pro 80% uzivatelu je to asi dostatecna rychlost. Pro vetsi rodiny uz to je malo. Je to o prioritach, ja sleduju jrdine HD (15GB+) a je mile to mit stahnute za 10 minut :) kdybych mel 10mbit, tak jsou to 4 hodiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...