Přejít na obsah

Volat technika nebo koupit zesilovač?


Návštěvník Petr Dostál

Doporučené příspěvky

Návštěvník Petr Dostál

Zdravím všechny a mám následující dilema.

 

Doma mám následující zapojení 2 TV...zásuvka UPC,rozbočovač(http://www.ges.cz/cz/t-splitt-fmm-GES08102186.html),

1.svod 6,5m do HD PVR, 2.svod 15m do stříbrného Handanu. HD PVR-vše jede v pohodě,síla signálu 70-73,kvalita 97-100.

Ten 2.svod jsem nyní připojil po více než roce k Handanu a ejhle,nejdou muxy na frekvenci 626 a 666Mhz,

ostatní frekvence-síla signálu kolem 50,kvalita 97-99.

 

Jednoduchým testem z vašeho fóra jsem si ověřil jejich rušení!!!!!

 

Kabeláž a konektory OK.Lokalita-Hradec Králové.

 

A teď dotaz.

 

Co s tím může udělat technik,když na 1.tv je kvalita 100 a na 2.tv....ani prd.

Nemám si rovnou koupit nějaký zesilovač(a jaký) a nevyhazovat peníze za technika?(Nebo přijede zadarmo?)

 

...prosím o rady a tipy.

díky Petr D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tohle vyřešil tím, že jsem si nechal vybudovat druhou zákaznickou zásuvku za 550Kč.

Tím pádem, pak na mě nebudou padat problémy se signálem a případným rozbočovačem, též jsem měl problém že mi nejdou nějaké muxy, ale to je tím, že ta kabeláž je staršího data a koax to vyřešil :-P

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No abych pravdu řekl, myslí, že právě v těch kabelech bude problém. Chce to pořádný kabel. Ten cos použil moc stíněný není. Takže bych vyrazil do nějakého obchodu s anténí technikou a nechal si tam udělat pořadný kabely, nebo objednat technika od UPC , který ti tu účastnickou šňůru také vyrobí.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Dostál

...no asi toho technika pozvu,protoze stejne chci zrusit ten handan a poridit CAmodul s kartou,tak by to mohl vzit najednou...

...jestli ta vymena zarizeni teda neprobiha jinak,no pisnu jim pres formular a uvidime,at se snazi,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti přijede takovej technik, co posledně přijel mně, tak si asi budeš muset pomoct sám. Šance, že k tobě přijede idiot, je totiž poměrně vysoká.

 

To máš dobrý. Mě dnes měl přijít technik namontovat druhou zásuvku mezi 12-14 hod. v 10:45 hod. volala ta ženská z té firmy že nemají čas. Tak jsem poslal reklamaci na UPC.Tak jsem zvědaví jak to budou kompenzovat ,ještě včera volaly jestli platí termín. Hold kvalitní služby!!

 

Edit :tak konečně dorazil technik 24.9.2013.Namontoval druhou zásuvku za 555Kč.Je zajímavý problém se signálem zmizel, asi se rušily dvě televize navzájem. Samozřejmě kompenzaci že nedorazil technik jsem nedostal.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...