Přejít na obsah

TechniSat TechniStar K2 ISIO - nástupce K1


Návštěvník Kodl

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kodl

Aby nedošlo k mýlce - neříkam, že se k tobě nemohl dostat vadný kus.

Jen jsem chtěl říct, že tvůj problém mohl vyřešit i jen obyčejný restart přístroje. Dlouhý volný pád je trochu nepřiměřené řešení ;-)

O něčem ostatně svědčí i to, že technik UPC, se kterým jsi mluvil, doma nemá Handan ani Kaon, ale jak jsi psal- má dvoutunerový Technisat. Proč? ;-)

 

Problém, který jsi popisoval nápadně připomíná potíže, které jsme po celé ČR řešili před nějakou dobou zde:

www.upczone.cz/viewtopic.php?f=10&t=4855&p=76791

a rozhodně v tomto případě nebyla chyba na straně přijímače, jak se v tom vláknu můžeš dočíst. Jak se tehdy problém zničehonic objevil, tak po pár dnech, po zásahu techniků UPC, zmizel.

Ohledně toho koaxu-nemyslel jsem zkrat. Myslel jsem tím, že stačí, třeba při tom utírání prachu, trochu vyosit koax konektor ze samice settopboxu a rázem signál mizí. Škoda, že už to nezjistíš, čím to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník k2

To všetko o čom píšeš mi bohužiaľ došlo až keď som vychladol,ako som už písal,včera som bol extrémne podráždený,každá blbosť ma vytočila(manželka aj s dcérou radšej išli už po obede ku kamarátke) .Dnes ráno mi vynadala do cypov(je Ostraváčka) a bolo "vymalované" :)

Asi tomu dám ešte šancu,lebo manželka si už na neho zvykla a aj to nahrávanie jej vyhovovalo,ale teraz kúpim TechniSat DigiCorder ISIO C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadam budes s nim viac spokojny - s poslednym fw z februara tohto roku su vychytane mnohe chyby (aj niektore pridane, zial - ako problemy s diakritikou v EPG) v spojeni s UPC CI/CI+ modulom..

 

Ale chapem, minule som mal chut tak vyhodit z okna popcorn hour prehravac.. este ze posledny pokus s opravou (vymena kondenzatorov, hoci vyzerali vizualne OK)!

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl
... ale teraz kúpim TechniSat DigiCorder ISIO C.

 

To je otázka, jestli model DigiCorder nebo Digit. Obzvlášť u tebe je to ke zvážení - v případě modelu Digit totiž dole na betonu najdeš o třetinu menší škodu než v případě Digicorderu :wink::) .

 

quadra2030: ty máš myslím Digicorder - jak je to s tím větráčkem a jeho hlučností? Točí se pořád nebo má otáčky řízené v závislosti na teplotě? Je hlučný? Někde jsem četl, že se ventilátor roztočí i v závislosti na počtu osazených CA modulů. Je to tak? Předpokládám, že když model Digit ventilátor nemá, tak je v Digicorderu ventilátor primárně proto, aby ochlazoval integrovaný disk. Prý ale, když nejsou osazené žádné CA moduly, tak se ventilátor netočí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sucasnych verziach fw sa ventilator sa toci vzdy, ked je vlozeny CI modul.. ak sa dobre pamatam, tak v starych verziach (este ked sa dalo downgradovat) Digicordera sa tocil ventilator podla potreby (teploty), udajne to urobili preto, ze niektore CI moduly sa tak zohrievali, ze menili farbu nalepky na nich..

 

Ked mas vlozenu iba smartcard v Conax slote, tak sa netoci vobec..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Kodl

když se proklikneš zde k alternativnímu produktu (protože produkt ukončen) tak zjistíš, že jde o WiFi AP/opakovač:

www.omko.cz/technisat-teltronic-isio-us ... ni-produkt

jako náhrada za původní USB WLAN adaptér.

ALE, pokud nechceš tahat LAN kabel nebo ti to situace neumožňuje, tak bych místo toho AP spíše upřednostnil nějaký powerline adaptér (LAN přes elektrické zásuvky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Úplnou náhodou som natrafil na toto fórum, ani som nečítal všetky príspevky...ja len toľko, že K2 už mám asi pol roka a nevymenil by som ju za nič. Vynikajúci stroj! Vynikajúci obraz, pvr funkcie, prehrávanie z mobilu cez dlna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Na stránce technisat.de byl k 8.7.2014 zveřejněn nový firmware 2.57.0.3-2577h.

Z jeho popisu "Allgemeine Verbesserungen" (obecná zlepšení) se nedá moc zjistit.

Už jste ho někdo zkoušel nebo budu já tím "králíkem"? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...