Přejít na obsah

TechniSat TechniStar K2 ISIO - nástupce K1


Návštěvník Kodl

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kodl
Jeste dotaz, k cemu je vlastne dobre funkce "Rychly start", krom toho, ze to rychle nabehne?

Někteří uživatelé si tu stěžovali, že pokud měli naplánované nahrávání pořadu z kódovaného programu, tak se jim sice pořad korektně v nastavenou dobu nahrál, ale první vteřiny záznamu při jeho přehrávání jim set-top box hlásil něco ve smyslu, že nahrávka je platná pouze 90 minut a že tato doba již uplynula (v souvislosti s ochranou práv).

Záznam stačilo přetočit o deset vteřin dopředu a šel normálně přehrát, takže nic vážného, jen to otravovalo.

Hledali jsme důvod, protože mně se to nestávalo. Vylučovací metodou jsme dospěli k tomu, že je to tím, že já mám přístroj v módu "rychlý start" a dotyční ne. Jádrem těchto potíží je ale CA modul UPC. Sám sis všiml toho hlášení o úspěšné autentizaci, které po spuštění STB ze studeného stavu otravuje. To je právě ta doba, která se kryje s těmi vteřinami, kdy už STB začal nahrávat, ale modul stále ještě něco kutí - "autentizuje"?.

Kolik to asi zere proudu, kdyz zapnu tuto funkci?

viz manuál, případně web technisatu, lenochu! :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha proc to neni i v ceskym navodu? :-(

 

Ja nahraval s normalniho rezimu a zadna hlaska se neobjevuje. Objevuje se jenom ta Conaxova na zactku, ale tu rychle odklepnu OK na dalce a mam klid, zvyknu si, za tu kvalitu tohohle prijmace to stoji.....

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Kodl
Tak dnes už konečne dorazil nový softvér na K2 2.57.0.3 tak som zvedavý či priniesol aj nejaké vylepšenia.

No já teď nevím. Má smysl sem něco psát? ;)

Pár příspěvků výše:

Doporučuji tedy firmware 2.57.0.3-2577h neinstalovat!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jasné že má zmysel písať,lenže ja som človek nepoučiteľný:-) Ano ten softvér je zlý,pri podrobnom popise programu sú tam nezmyselné písmená ale pokiaľ nejdem hlbšie do menu tak je epg korektne zobrazené. Názvy staníc a programov sú o.k.

Funkcie,ktoré používam tento softvér nijak neovplyvnil,časovač nahrávania ide na 100%.

Dúfam,že ostatní sa poučili a ten softvér budú ignorovať,mne to ale pokoj nedalo..;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahojte,

 

rozmyslam nad kupou tohoto pristroja, no mam zopar otazok, aj po precitani manualu zo stranky(anglickeho).

 

Ake ma to zariadenie moznosti ovladania inak ako cez ovladac? Pochopil som, ze tu ma nejake web rozhranie, ktorym mozem nastavit, kedy sa ma zacat nahravat, a existuje nejaka mobilna appka od vendora, ale riesim moznost ovladat zariadenie(programy, hlasitost, nahravanie, ...) vlastnym riesenim z pc(idealne po sieti). Nazvyme to rozsirenie "inteligentnej" domacnosti.

 

Pripadne pouzivate niekto externy IR prijimac? Pokial hej, disabluje to ten vstavany?

 

Vdaka za odpovede/rady.

 

Sharkey

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Myslím, že jsou tyto možnosti:

 

1) zřejmě nejjednodušší (použil jsem já na svém Windows PC): nainstaloval jsem si Android Emulator, kvůli možnosti využít hardwarovou akceleraci běhu virtuálu v něm emuluji "x86_tablet". V tom androidím virtuálu mám nainstalovanou tu ovládací aplikaci od TechniSatu - "MyTechniSat" (apk). Tou mohu ovládat set-top box z PC. Trochu krkolomné, ale funguje to.

 

2) odchytat síťové packety, které posílá aplikace MyTechniSat po síti tomu set-top boxu a analýzou jejich obsahu získat bajtové sekvence pro konkrétní příkazy dálkového ovládání. Pak bys mohl vlastním programem posílat dané sekvence a tím ovládat set-top box z PC. Moc nadějí bych tomu nedával - ale mohl bys zkusit poptat od firmy TechniSat ty ovládací sekvence s odůvodněním, že si chceš vyrobit program pro dálkové ovládání z PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj všem,

 

chci se optat, muj TechniSat K2 mi dneska hlasil pri nastavovani, ze je dostupny novy FW s pismenkem "h" na konci. Tady jsem cetl, ze jsou nejaky problemy s diakritikou, nema tedy cenu tento FW vůbec tahat do pristroje? Nebo jsou tam i nejaka jina vylepseni?

 

Diky Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...