Přejít na obsah

TechniSat TechniStar K2 ISIO - nástupce K1


Návštěvník Kodl

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kodl

Jak jsem psal, doporučuji jej neinstalovat, protože oproti předchozí verzi 2.57.0.2 nepřináší nic nového, ale naopak přináší tu chybu v EPG (SFI).

V detailním textu EPG u pořadu jsou zhruba od třetího řádku textu zmršené české znaky s diakritikou. Stejný bug jako u nejnovějších verzí firmwaru modelů ISIO.

I na webové stránce Technisatu mají k té nejnovější verzi 2.57.0.3 napsané, že se jedná jen o "obecná vylepšení" (tedy žádné nové funkce).

Pokud tě v té verzi 2.57.0.2 něco vysloveně nezlobí, tak neaktualizuj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Díval jsem se dnes na web TechniSatu a zjistil jsem, že ten firmware 2.57.0.3 dokonce už ze stránky produktu zcela stáhli.

Nyní mají na stránce TechniStar K2 ISIO ke stažení tu předchozí verzi firmware 2.57.0.2-2577c, která ještě problém s diakritickými českými znaky v SFI neměla.

Myslím, že udělali dobře. Alespoň to nikoho nebude plést.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník passko

Vlastním K2 ISIO ,urobil som chybu že som aktualizoval firmware 2.57.0.3. To "vylepšenie" v podobe SFI špatnej diakritiky ma dosť štve,naivne som si myslel že keď STB vrátim do továrenskeho nastavenia tak tam bude pôvodný firmware ktorý bol pri kúpe,a z USB aktualizujem len na 2.57.0.2-2577c. Omyl,ostal tam ten mizerný aktuálny(keby som to vedel mohol som si ušetriť prácu s nastavovaním STB a triedením programov) a nedarí sa mi tam nainštalovať ten 2577c.

Neviete prosím niekto kedy bude nová aktualizácia ktorá vyrieši tú spackanú diakritiku,alebo ako tam dostať firmware 2.57.0.2-2577c :?: .

Ďakujem :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Kodl

TechniSat vydal novou verzi firmware pro TechniStar K2 ISIO:

---

13.01.2015

Release-Info: Allgemeine Verbesserungen (všeobecná vylepšení)

Version: 2.57.0.5-2882

https://www.technisat.com/de_DE/Software--Bedienungsanleitungen/352-515/?productID=8531

---

Vám, kteří máte bezchybnou verzi 2.57.0.2 radím - s aktualizací zatím raději vyčkejte :!:

Večer doma tu čerstvou verzi 2.57.0.5 prověřím.

Především zjistím, jak je na tom ta čerstvá verze s chybou zobrazování českých znaků s diakritikou v rozšířeném popisu v EPG.

Většina z Vás se snad, díky mému upozornění zde v tématu, vyhnula instalaci verze 2.57.0.3, která tou chybou trpěla, tak by byla škoda, kdybyste do problému spadli teď.

Večer budu informovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No manzelka mi dneska odpoledne sdelila, ze automaticky nahrala novy soft, co na K2 je, opravdu mile, aniz by se zeptala no :-) Ale vidim, ze EPG je v pohode cele, tak snad neudelaa moc skody :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl
TechniSat vydal novou verzi firmware pro TechniStar K2 ISIO:

---

13.01.2015

Release-Info: Allgemeine Verbesserungen (všeobecná vylepšení)

Version: 2.57.0.5-2882

https://www.technisat.com/de_DE/Software--Bedienungsanleitungen/352-515/?productID=8531

---

Vám, kteří máte bezchybnou verzi 2.57.0.2 radím - s aktualizací zatím raději vyčkejte :!:

Večer doma tu čerstvou verzi 2.57.0.5 prověřím.

Především zjistím, jak je na tom ta čerstvá verze s chybou zobrazování českých znaků s diakritikou v rozšířeném popisu v EPG.

Většina z Vás se snad, díky mému upozornění zde v tématu, vyhnula instalaci verze 2.57.0.3, která tou chybou trpěla, tak by byla škoda, kdybyste do problému spadli teď.

Večer budu informovat.

Tak otestováno.

Sám přístroj si z internetu novou verzi softwaru nenašel. Předpokládal jsem to. Většinou bývá dost velké zpoždění, než TechniSat verzi, kterou uvolní na webových stránkách, uvolní i přes OTA a ta se tak nabídne k aktualizaci přímo v přístroji.

Aktualizoval jsem software z USB flash.

Bohužel, problém s českými znaky s diakritikou v rozšířených informacích EPG, který se vyskytl poprvé ve verzi 2.57.0.3 přetrvává i v této čerstvé verzi 2.57.0.5.

Doporučuji všem software neaktualizovat a zůstat na verzi 2.57.0.2. :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Trabi, znovu: zkontroluj si v tom menu Konfigurace systému verzi software!

Podle mého názoru máš pořád starou verzi 2.57.0.2.

Vzhledem k tomu, že přístroj novou verzi SW sám nenabízí (musel bys ji tam dostat přes flashku), tak sis to zřejme spletl. Zřejme jsi včera potvrdil aktuualizaci, ale byla to aktualizace seznamu internetových odkazů a ne softwaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...