Přejít na obsah

TechniSat TechniStar K2 ISIO - nástupce K1


Návštěvník Kodl

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kodl

Firmware jsem zaktualizoval, ale zatím jediná změna, které jsem si všiml je, že nyní jsou u části textu v EPG (SFI) zmršené české znaky, stejně jako v aktuálních firmwarech u Digit ISIO C a Digicorder ISIO C - viz příspěvek zde na upczone.

Jinak jsem prolezl celé menu, ale žádné nové funkce ani nastavení jsem si nevšiml.

 

Ten problém s těmi zmršenými českými znaky v EPG textu souvisí zřejmě s tím, že TechniSat letos začal pro některé programy přes internet dodávat "rozšířené EPG informace". Myslím, že se jedná o EPG na více dní než je běžné + rozšířený popis každého pořadu + dokonce by snad mělo to EPG dodané TechniSatem mít u některých programů i obrázky/upoutávky. Bohužel už si nepamatuji, kde jsem se to dočetl - už je to dlouho.

 

Německým divákem jistě vítaný bonus, ovšem v ČR z toho nic nemáme a ještě nám ta změna firmware způsobila nesprávnou prezentaci českých znaků s diakritikou. :(

Zajímavé je, že znaky s diakritikou jsou zmrvené až od určitého místa textu. Začátek EPG textu je v pořádku (viz snímek v příspěvku odkazovaném výše)

 

Doporučuji tedy firmware 2.57.0.3-2577h neinstalovat!

 

králík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám prijímač pripojený k optickej sieti a nastavenú automatickú aktualizáciu.Tento softvér zrejme nie je určený pre náš región keďže ani po manuálnej aktualizácii mi žiadny nový softvér neponúka, zatiaľ čo Watchmi kanály mi už aktualizoval niekoľkokrát. Ale potešilo ma pridanie nových programov hlavne v hd a tiež Fajn rock :-) čím sa UPC na Slovensku konečne priblížilo programovou ponukou UPC v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

TechniSat vždy nějakou dobu čeká, než nový firmware zpřístupní přístrojům pro automatické aktualizace. Může to být třeba s měsíčním odstupem od zveřejnění na webových stránkách.

Pokud tedy máš TechniStar připojený k internetu, doporučuji ti automatické aktualizace sw vypnout. Jinak zanedlouho budeš výše uvedený firmware mít taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahojky, chci si koupit tento STB protoze PVR Kaon me uz pekne s..e. Je to tedy tak, ze pri nahravani na ext. HDD nejde koukat na jiny kanal? Jinak me jeste zajima, zda se da pripojit na HBO Go pres tento box, kdyz ma podporu internetu. A dale je to tu vyse, kdyz chci jen wifi komunikaci (nemohu do obyvaku tahat dalsi kabely) tak staci koupit ten Huwai prepinac, resp. wifi AP a pripojit ho k Technisatu a bude vse fungovat? Diky za odpovedi. Petr

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Ahoj,

TechniStar má pouze jeden tuner (proto je levnější než Digit/Digicorder) a pouze jeden CI slot pro CA modul (v našem případě CA modul UPC) pro dekódování. Nelze tedy nahrávat jeden program a přitom sledovat jiný.

Lze však při nahrávání zároveň sledovat jiný záznam z USB. V průběhu nahrávání to myslím je přes tlačítko OK na DO.

Možnost provozu HBO GO přes internetový prohlížeč v TechniStaru otestuji až budu mít trochu času, ale pokud HBO GO používá technologii Flash, tak to nepůjde. TechniStar v prohlížeči nepodporuje Flash (podobně jako iOS zařízení - zřejmě kvůli zabezpečení).

Ano, stačí koupit zařízení, které převádí bezdrátovou WiFi na "drátovou". Tedy jakýkoliv WiFi client.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky diky moc za oidpovedi.

 

Jeste k tomu wifi prenosu, znamena to tedy neco takoveho pripojit, jako tohle? http://www.alza.cz/tp-link-tl-wa801nd-d308636.htm - a to zaspojim do ethernetove sdirky? Diky moc.

 

Prir. doporucte, co koupit, abych nesplakal nad koupi....

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...