Přejít na obsah

TechniSat TechniStar K2 ISIO - nástupce K1


Návštěvník Kodl

Doporučené příspěvky

A mate CI+ modul? Pokial to nie je chyba fw Technisatu (nepoznam tento model, ale pribuzne ISIO C mali v minulosti s tymto problemy), tak sa to riesit neda.. alebo zacalo UPC/Discovery HD vyuzivat moznosti CI+ (co by bol horsi pripad pre vsetkych), takze to nie je chyba, ale vlastnost!

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Na nějaké 90 minutové omezení nahrávek jsem za celou dobu nenarazil. Ani u Digit ISIO C ani u TechniStar K2. A to přesto, že jsem K2 testoval s CI+ modulem od Licy. Jedině že by to bylo nějaké specifikum DiscoveryHD ve smyslu vysílání omezení CI+ (jak píše quadra) nebo v horším případě toho nejnovějšího firmwaru TechniStaru K2. S tím nejnovějším firmwarem jsem neměl moc možností u K2 testovat nahrávání. Můžu případně otestovat, ale až po víkendu.

Dělají ti to nahrávky jen z Discovery HD nebo i z dalších programů?

Nahrávka, u které to hlásí, skutečně pak není přehratelná ani v K2 ani v PC nebo je to jen planý poplach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr54

Omlouvám se, že reaguji až nyní.

Mám C+ modul, kabelové UPC.

Nahrál jsem nový firmware a zdá se, že problém zmizel. Nahrávku z jiného kanálu bylo možné přehrát i druhý den. Dnes večer zkouším nahrávat pořad z Discovery HD, tak zítra uvidím.

Všem děkuji za zájem a názory. Ještě potvrdím zda nový firmware pomohl, nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
Návštěvník west

TechniStar K2 ISIO sa mi celkom pozdáva(+ kvôli nekódovanému nahrávaniu),ale mrzí ma že ako multiplayer je trochu mimo,nepodporuje ext. titulky :shock: .Nechápem Nemeckú logiku,prijímač s podporou prehrávania multimediálnych súborov a s takým nedostatkom!.Skoro cca každý 3-4 film obsahuje forced titulky,no a keby som si chcel pozrieť nejaký cudzojazičný film s titulkami?...

Rozmýšľam či sa skôr neoplatí za +- rovnakú cenu tento DVB-S/DVB-C combo "Nemec" ;Golden Interstar XPEED LX2 COMBO

http://digitalne.ellano.sk/recenzie-a-t ... -interstar

Ide mi hlavne o čistý obraz a nekódované nahrávanie(možnosť s nahrávkou pracovať v PC),nemáte náhodou niekto s tým XPEED LX2 skúsenosti(UPC) :?:

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Ten Golden XPEED LX2 neznám, ale myslím si, že ztrácíš zbytečně čas ve snaze najít dokonalý set-top box pro kabelovou UPC, který bude zároveň dokonalým přehrávačem multimédií. Taky jsem se o něco podobného kdysi snažil, ale marně.

 

TechniStar K2 bys měl brát prostě tak, že je to kvalitní a spolehlivý set-top box s podporou HbbTV. Takových moc není. Pokud máš na přehrávání multimédií vyšší nároky, stejně nakonec dospěješ k tomu, že to budeš muset řešit nějakým specializovaným multimediálním přehrávačem (Xtreamer, Popcorn Hour, atd.) nebo minipočítačem.

Já jsem si v obýváku přehrávání multimédií s externími titulky vyřešil blueray přehrávačem LG za 2kKč, který jsem v obýváku u TV stejně potřeboval pro přehrávání starých placek. Ten externí titulky zvládá dobře.

 

Zvážil bych i pořízení nějakého miniPC do obýváku k TV - je jich už teď spousta. Výborné jsou teď řešení s procesory Intel Atom Bay Trail. Dostaneš tak x86 architekturu s velmi slušným výkonem, akcelerovaným videem a především pasivním chlazením a za slušnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník west

@Kodl

V prvom rade mi ide kvaltný prijímač s možnosťou nekódovaného nahrávania,a ž na druhom mieste ho zároveň využiť ako "multimediálny" prehrávač.TechniStar K2 ISIO až na tú (nie)podporu tituliek sa mi páči,len ten XPEED LX2 sa mi zdá multifunkčnejší,mimochodom tiež má podporu HbbTV.Problém je v tom že nepoznám nikoho kto má s LX2 osobné skúsenosti,a ani na nete som sa toho moc nedozvedel.

Ako majiteľ TechniStar K2 ISIO by si mi ho s kľudným svedomím doporučil?,je naozaj taký spoľahlivý + s vynikajúcim obrazom ako som sa o ňom dočítal?

 

 

Zvážil bych i pořízení nějakého miniPC do obýváku k TV

Momentálne filmy(MKV,AVI) prehrávam z ext. HDD cez TV Samsung,zatiaľ mi to vyhovuje,nechce sa mi vrážať peniaze do ďaľšej "krabice" k TV len kvôli prehrávaniu filmov.Settobox s možnosťou prehrávania mkv,avi sa mi zdá dobrá voľba ako "zabiť dve muchy jednou ranou" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Já osobně jsem měl TechniStar K2 ISIO doma jen na otestování a své dojmy jsem napsal v prvním příspěvku tohoto tématu.

Serióznější názor na spolehlivost (a kvalitu obrazu) by ti tu měl spíše napsat někdo, kdo ho doma reálně už nějakou dobu provozuje.

Za dobu testování se mi jevil jako spolehlivý, stejně jako předchůdce K1. Kvalitou obrazu mě mile překvapil, protože se mi (subjektivně) zdála lepší než u K1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...