Přejít na obsah

Jakou koupit TV ?


tomus

Doporučené příspěvky

Každý si musí nejdříve určit prioritu.

Pokud bude hlavní prioritou kvalita obrazu, tak potom v "běžné" cenové relaci jednoznačně Sharp, nebo Philips (o tom vůbec nehodlám diskutovat) Pokud bude chtít mít jistotu, že Sharp bude mít originál zobrazovadlo (monitor), tedy Sharp, tak potom ovšem alespoň v cenové relaci 15000.- až 20000,.Kč.

Pokud bude hlavní prioritou ostatní "blbosti" (ne obraz), tak potom LG, Samsung.

Pokud to bude kdokoli chtít nějak skloubit dohromady, tak potom si hóóóódně připlatit a vzít TechniSat (vyrábí i TV a vozí se i sem - jsou dostupné).

A pokud někdo bude chtít opravdu kvalitu, tak to potom Metz, Loewe, a nebo pak v ceně auta Fabie značku B&O (ručně vyráběné dánské TV, kde se výhradně používají zobrazovadla (monitory) od Sharpu.

No a komu je kvalita obrazu úplně šumák, tak si pořídí v tescu za 3 tácy TV Technika

Poznámka: Zobrazovadla Sharp se vyrábí jenom a pouze v Japonsku. Nikde jinde (což o ostatních výrobcích neplatí). Tato zobrazovadla se pak z Japonska vyváží do továren, kde se vyrábí TV Sharp (k nám se vozí kompletní TV Sharp z Polska - mají tam velkou továrnu)

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Sharp LC-32LE352E-BK je bohuzel je Wifi ready, coz znamena dalsi investici do USB Wifi adaptreru v cene cc 1.400 Kc :-(

Bohuzel LAN kabel tam nedotahnu.

TV 32" je opravdu nic moc, jenze pak uz se dela az 39" a ta uz se do obyvakove steny vleze uplne na milimetry, coz neni moc idelani.

Co se tyce ELNCovy rady za par let Samsunga vyhodit v pripade duchodcu co setri kazdou korunu asi nepripada v uvahu.

A tom mizernem EPG u Philipse jsem take neco slysel, takze z tohoto duvodu zde zatim vaham.

Ale i tak zatim diky za rady.

Možná jsem to měl napsat srozumitelněji - jestli koupíš TV za 10t.Kč nebo za 30t.Kč, tak její životnost bude úplně stejná a za pár let ji vyhodíš stejně (bude tam chybět T2 nebo C2 tuner, HEVC apod.).

 

Když máš externí STB, tak lze EPG provozovat na něm, ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single
Sharp LC-32LE352E-BK je bohuzel je Wifi ready, coz znamena dalsi investici do USB Wifi adaptreru v cene cc 1.400 Kc :-(

Firemní "USB stick" se dá nahradit jakýmkoliv levným Wi-Fi klientem s ethernetem. Pouze vyžaduje vlastní napájení. Používám Ovislink WL-5480pap http://aukro.cz/ovislink-wl-5480pap-min ... 63614.html, originál USB Philips by mě taky stál minimálně 1100 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Další možnost - vyhnout se WiFi a použít "powerline adaptéry" (ethernet přes elektrické zásuvky), např. TP-Link TL-PA2010 Starter Kit (od 733 Kč) nebo TP-Link TL-PA2010P Starter Kit (od 911 Kč). V druhém případě se jedná o "průchozí" verzi toho prvního (viz "P" v modelovém označení). "Starter Kit" v názvu znamená, že se jedná o balíček obsahující 2ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Co rikate na tohoto Panasonica TX-L39E6K ?

Ted ho maji v akci v Elekroworldu za 8500 Kc, za tu cenu se me zda docela OK, jedine minus je, ze nemui nahravat, coz moje rodice ale zase tolik netrapi.

http://www.electroworld.cz/product/tele ... k-televize

 

Recenze:

http://www.digizone.cz/clanky/panasonic ... ena-vykon/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

O současných tv vůbec nemám přehled, nicméně mě zaujalo podsvícení back lite, ne edge, což nebývá běžné... Ten červený puntík na DO tlačítku vpravo dole by mě ale rozčiloval, dokud bych ho nezprovoznil, prakticky jen pro timeshift...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...