Přejít na obsah

Jakou koupit TV ?


tomus

Doporučené příspěvky

Poradte pri vyberu noveho televizoru, pro me 60-ti lete rodice, kteri uz spatne vidi na starou CRT televizi.

 

Pozadavky:

Cena okolo 10.000 Kč

Obrazovka LED LCD 32" (okolo 80 cm)

Rozliseni Full HD

PVR - nahrávání na USB zařízení

Integrovane Wifi

HbbTV

Tuner DVB-T/C

Prehledne EPG

Jednoduche ovladani

 

Zatim vybiram mezi temito modely, ktere jsou podle papirovych parametru zhruba na stejne urovni:

 

LG 32LN575S

Philips 32PFL4258H

Samsung UE32F6200

 

Kterou TV vybrat, nebo vite jeste o nejakem jinem modelu :?:

Díky.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Já osobně jsem spokojený se Samsungem, i když i tam by se dalo leccos vylepšit.

Každopádně s ostatními nemám osobní zkušenost, takže asi moc neporadím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Co nejlevnější Samsung, za pár let vyhodit a nový. Akorát s tím nahráváním je problém, protože to ty nejlevnější modely nemají ve firmware povolené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Mám Sama D (2011), jsem (téměř) spokojený, nahrávání povoleno ve skrytém menu, používám jen občas a jen pro timeshift. Připojení k netu velmi líné (po drátě)..

Kdybych se měl řídit radami na TVFreak, tak jsem bez televize do dneška :cheers:, ale je dobré si to pročíst...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

32" Sharp LC-32LE352E-BK

Měl jsem Sharpa (teď mám LG) , rodiče Samsunga - můj subjektivní názor je Sharp. Jinak souhlas s Elncem - levný,jednoduchý řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podíval bych se do obchodu, kde mají tyto TV vystavené a zkusil si jejich menu/epg. Ty TV ve stejné cenové relaci budou mít i lcd panely se stejnými parametry, tudíž obraz +- stejné kvality. Ale hlavní rozdíly jsou právě v sw, tedy menu, nastavení a epg. Mám pár let starý Samsung a více méně spokojenost, nicméně, dle mého názoru, jednoduchostí ovládání, rychlostí a možnostem nastavení a třídění kanálů se nevyrovná o deset let staršímu stb Handan CV-5000, a kdyby neexistoval program Samsung Channel Editor, tak jsem ho už dávno vyhodil z okna, jak mě to naprosto neintuitivní a pomalý třídění kanálů vytáčelo. Ale zas když jsem ještě v minulém roce četl recenze některých značek, které při zobrazení epg vypnuli zvuk i obraz sledovaného kanálu, a při přechodu na jiný kanál v EPG na něj přepnuly, tak je to ještě dobrý, protože to bych nesnesl už vůbec.

 

Opravdu, v dnešní době bych vybíral, mezi tv ve stejné cenové relaci, pouze podle EPG/ovládání, protože v něm člověk, který má v kabelu ke stovce kanálů, stráví dost času a pokud vás na něm bude něco štvát, tak bud zešílíte, nebo tu tv vyhodíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Mám Philips, sice jiný model z r. 2010, ale už se tum četl, že stejné problémy mají i modely z r. 2011 nebo 2012. Jejich EPG, když si dáš info o pořadu, tak má naprosto titěrný písmo. Oproti tomu jména kanálů při přepínání mají velikost jak dálniční návěstidlo, nicméně se současným zobrazením alespoň jména pořadu, co právě hraje, se nikdo nenamáhal. Velikost písma u EPG nejde změnit. Je to důvod, proč jsem dosud nepřešel na CA modul, protože jak tu někdo píše, jinak bych tu TV vyhodil. Jinak kvalitě obrazu nemám co vytknout.

A dodávám, že způsob práce s EPG u Handanu CV-5000 je špičkový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sharp LC-32LE352E-BK je bohuzel je Wifi ready, coz znamena dalsi investici do USB Wifi adaptreru v cene cc 1.400 Kc :-(

Bohuzel LAN kabel tam nedotahnu.

TV 32" je opravdu nic moc, jenze pak uz se dela az 39" a ta uz se do obyvakove steny vleze uplne na milimetry, coz neni moc idelani.

Co se tyce ELNCovy rady za par let Samsunga vyhodit v pripade duchodcu co setri kazdou korunu asi nepripada v uvahu.

A tom mizernem EPG u Philipse jsem take neco slysel, takze z tohoto duvodu zde zatim vaham.

Ale i tak zatim diky za rady.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...