Přejít na obsah

UPC zdvojnásobuje rychlost internetu na 240 Mbit/s


Pavel m

Doporučené příspěvky

Mě by zajímalo jestli navýší všechny tarify a nebo jestli vytvoří nový. Všude se píše jen, že zdvojnásobuje rychlost na 240 Mbit/s, ale to je jaksi nedostatečná informace... No a dále je jasné, že se jedná o download, ale co upload? Také jej zdvojnásobí? A co booster ten taky zdvojnásobí?

 

Třeba já mám nyní 60/6, což má poměr down/up 10:1. Kdyby provedli "upgrade" na všech službách, pak bych měl 120/12 a vůbec bych se nezlobil (hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere) a možná bych navíc zvážil doplacení boosteru, který by byl 8 Mbit/s. Pak bych měl 120/20 což je 6:1 a s tím už se dá pracovat...

 

Mimo jiné divím se, že UPC ještě nepřišlo se službou typu Dropbox, SugarSync nebo SkyDrive, ale to je jen dobře, protože s jejich přístupem k zákazníkovi by to byl spíš průsšvih a propadák...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Dragokazov: To je jasné. Nejprve musí vše odladit na lidech (počítám, že budou různé problémy, jako vždy) a až bude vše OK, pak to pustí i pro Business... Už budou znát potencionální kritická "místa" a budou je moci řešit mnohem rychleji. Přeci jenom "zastavit" internet firmám může být docela nepříjemný finanční problém.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • UBEE EVW3226 (bridge), 3x CA vlastní
  • Praha, Černý most I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nejake blizsie informacie ohladom nasadenia sluzby Horizon v cechach?

Uz jsem tady v dubnu neco zminoval:

od tomus » stř, 10.4.2013, 21:35

Udajne se momentalne vyvyji STB, mel by to byt "sjednoceny" STB pro vice trhu, nebude se tedy jednat o stejny model jako se pouziva treba v holansku, STB by mel pouzivat kodovani Nagravision,

testovani zacne snad jeste letos a ostry start behem pristiho roku.

Dalsi podrobnosti zatim nejsou k dispozici.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...