Přejít na obsah

Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník jeromme

Doporučené příspěvky

Návštěvník jeromme

Zdravím, dnes jsem získal tendo přijímač, vše šlo nainstalovat a zapojit zatím dobře. Chci se zeptat zkušenějších - jde u tohoto přístroje si seřadit programy podle sebe nebo to musí být tak jak to načte od UPC? Díky za rady, j.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jeromme

Zdravím, ten manuál jsem dostal k tomu zařízení, ale jediné co jsem zjistil je to, že mohu vytvářet seznamy oblíbených kanálu nikoliv to jak přesunu např. program z pozice 20 na pozici 1 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že jiný způsob vlastního třídění, než si vytvořit seznam oblíbených, není. V oblíbených si můžeš kanály přesouvat podle tvé potřeby, zvyklosti. Červeným tlačítkem na ovladači si pak přepínáš mezi oblíbenými, všemi kanály. Přehrávač si pamatuje, který seznam kanálů jsi měl naposledy aktivní, takže nemusíš pořád vybírat např. oblíbené1.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jeromme

Ahoj, díky, to jsem chtěl vědět. Pokud si to pamatuje, tak to je potom fajn, já měl obavu, že po každém najetí to budu muset znovu a znovu "nacvakat". Ještě jednou děkuji za ochotu a odpověď :D , j.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zač. Ale neraduj se předčasně. Je tady celé vlákno o chybách tohohle přehrávače. Jednou z nich bylo i to, že pokud si přepnul kanál, vyskočilo "canal upgrade" a všechny kanály to rozházelo a mohl jsi začít znovu řadit. Po chvilce to udělalo znovu a pak znovu, ...

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone TV
  • Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jeromme

Já mám teď spíše problém s dálkovým ovladačem :-( ... musím být přímo před tou bednou a max 1 m ... nevím, jestli to není chyba nebo to tak má fungovat :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...