Přejít na obsah

HD programy


Návštěvník Joel

Doporučené příspěvky

Skutečně to tam je už od soboty. Obávám se, že se obáváš oprávněně a budeš znovu přesouvat.

Asi před deseti lety jsem se, především díky Tobě, seznamoval s tv tunery. Divím se, že si také něco nepořídíš, buď konečně tv s C tunerem, nebo alespoň kartu do pc... Pro příjem DVB-C/T je STB jen přechodným řešením, mně osobně se nezamlouvá.

Já čekám, až skončí tenhle zmatek (sjednocování Karneval/UPC, přesuny kanálů, a tak podobně) a zakoupím STB TechniSat (pak snad budu mít klid). Televizi mám vynikající Sharp, sice už 3 roky starou (v té době se ještě DVB-C tunery do TV pro náš trh, s výjimkou Panasonic a Philips, nemontovaly) a této TV se nechci zbavovat ani omylem. V PC už žádnou tv kartu nemám, poslední co jsem měl, sem dával pryč po zjištění, že 4 přístroje na zásuvce UPC je moc - slabý signál, kostičkování a tak podobně. A protože můj hlavní PC je v místnosti s klasickou TV, tak to ztratilo i význam

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nový mux s HD programama jsem před několika dny bez problému na 618 MHz (QAM 256) naladil na obou TV Sony. Dnes na 642 MHz naskočil Golf Channel HD /dříve Fanda HD/.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak místo Fanda_HD tam mám Golf_HD. Fakt, to je dobrý, to by jeden neřek. Fanda_HD se někam vypařila. Já asi opravdu budu muset najet na začátek a znovu v automatu všechno projet, čímž samozřejmě ztratím mé logické seřazení.

Ono je prostě těžký u UPC, aby udělali několik rezerv a tam cpali nový kanály. A každý si to pak mohl, ty nový kanály, přesunout kam by chtěl a nezbourat si tak složku oblíbených, kde to má srovnaný podle sebe. Podle UPC asi lidi nemají mozek a jsou blbí a tak se musí najít pomazaná hlava, která má nutkání myslet za druhý (jaký režim mě to jenom připomíná). A ti, co použili svůj vlastní mozek a dovolili si to sami podle sebe přerovnat, tak ty potrestáme :evil:

To u UPC na takových místech fakt pracují taková nekompetentní hovada ??!!

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Řekl bych, že zatím všechny avizované změny (avizované na tomto fóru, většinou technikem) byly provedeny...

Mux 21 (QAM256) Fanda HD stále 14,4 Mb/s, celkový datový tok kanálu K39 cca 49 Mb/s

Mux 18 (QAM 64) Golf Channel HD cca 11,3 Mb/s, celkový datový tok kanálu K42 cca 26-27 Mb/s

 

IM, předposlední řádek> Tak to většinou bývá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám obavy, že to nativ není a BR mají VBR cca 1Mbps - 9 Mbps, průměr 4,5 Mbps ve většině času

Logo mají stejné jako u UPC bez HD.

 

Zítra zkusím zjistit více

 

Tak ČT opravdu rozběhla distribuci ČT2 v HD, takže už je i u nás k dispozici.

 

Dle sdělení technika z ČT, pokud mají pořad v HD tak bude v native HD, ostatní je přepočítané (stejně jako u Fandy HD a Nova cinema HD)

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Ono je prostě těžký u UPC, aby udělali několik rezerv a tam cpali nový kanály. A každý si to pak mohl, ty nový kanály, přesunout kam by chtěl a nezbourat si tak složku oblíbených, kde to má srovnaný podle sebe. Podle UPC asi lidi nemají mozek a jsou blbí a tak se musí najít pomazaná hlava, která má nutkání myslet za druhý (jaký režim mě to jenom připomíná). A ti, co použili svůj vlastní mozek a dovolili si to sami podle sebe přerovnat, tak ty potrestáme :evil:

To u UPC na takových místech fakt pracují taková nekompetentní hovada ??!!

 

Bohužel, když jsme měli x rezerv, tak se tady každý rozčiloval, že se vysílají "rezervy" ať si to UPC strčí někam.

 

Se zařazením Fandy HD tlačila na pilu hlavně Nova, od začátku se počítalo s přidáním nového muxu pro nyní zařazené programy Novy a Primy. Bohužel nešlo dělat mnoho změn najednou (přelaďování kmitočtů na síti "Karneval" a přidávání nových muxů) protože při problémech by nestíhalo KC.

 

Pokud máte STB od UPC, tak by již nemělo docházet k "přelaďování" oblíbených předvoleb (pokud se přidá nový MUX). Takže obráceně, nové programy máte možná již naladěny, ale nejsou vidět v oblýbených předvolbách.

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...