Přejít na obsah

HD programy


Návštěvník Joel

Doporučené příspěvky

Ráno jsem pustil TV (stále si držím balíček Supreme, který už druhým rokem nejde nově objednat), a jediné z té nové nabídky HD tam mám Fandu v HD (ale tu už mám hodně dlouho, v tom HD). To ostatní tam prostě nikde není. Tak nevím

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Ivo, asi ledabyle pročítáš a špatně hledáš!

Mux 618 MHz, QAM 256, SR 6900

 

Edit:

Jo, používáš STB, oficiálně to zřejmě zatím není, takže není ani automatická aktualizace pro STB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to chytám taky přes STB, a dnes je toho proklamovaného 2. května. V emailu od UPC mi přišlo sdělení, na jakých pozicích by ty kanály měly být - dnes 2. května. Pouze mám Fandu v HD (ale už dlouho). A protože já mám programy převekslované dle sebe, tak jsem projel celý rozsah (to je něco přes 130 kanálů) a nic.

Jen doufám, že zase nebudu muset nastavit aut. vyhledávání, a tím pádem rozsekání toho, jak jsem si to seřadil v oblíbených. to se na to můžu akorát tak vybodnout

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Skutečně to tam je už od soboty. Obávám se, že se obáváš oprávněně a budeš znovu přesouvat.

Asi před deseti lety jsem se, především díky Tobě, seznamoval s tv tunery. Divím se, že si také něco nepořídíš, buď konečně tv s C tunerem, nebo alespoň kartu do pc... Pro příjem DVB-C/T je STB jen přechodným řešením, mně osobně se nezamlouvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem projet mux 618000 modulace 256 quam 6900 naladil jsem i ten poslední HD program co přidali Golf HD, ale někam se mi ztratil fanda HD .... nevíte v jakém je muxu abych mohl to ručně zadat (pod fandou HD se mi najednou objevil ten golf HD) lokalita příbram sí%t UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Momentální stav (12 hod): Mux 21 (618 MHz) Název Fanda HD, běží Golf Cannel HD, ostatní v muxu beze změny

Původní Fanda HD (mux 18 - ruské) bez signálu... Teď už tam je název Golf Channel HD

 

Takže stále není dokončeno, buďme trpěliví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...