Přejít na obsah

HD programy


Návštěvník Joel

Doporučené příspěvky

Návštěvník ludeko

Mám asi 4 roky starou TV Sony a dříve se mi také všechny změny (názvy, nové stanice) také automaticky udělaly (výjimkou byly rozhlasové stanice, kde po změně zůstaly ty staré už nefunkční stanice). Ale ty nové HD programy (618 MHz, QAM 256) se neobjevily a protože u této TV se nedají stanice ladit ručně (nebo to alespoň neumím), musel jsem proto spustit automatické a ladění a pořadí stanic si pak srovnat podle sebe. To jen taková připomínka, že starší TV mohou mít asi s tím QAM 256 problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jordan
Vratil bych se zpet na nove pridane HD kanaly: Nova Cinema HD, Prima Cool HD, Prima Zoom HD. Docela zatim nestabilni, signal kolisa v rozmezi 80 - 84%. Obcas i viditelne vypadne obraz (v pozadi cernobila sachovnice), zkratka to jeste neni ono. Predpokladam, ze to jeste neni finalni stav? Proti ostatnim kanalum zkratka nekvalitni!

 

Tak to máš ještě dobrý....u mě je kvalita max 50% a signál tak kolem 40%. Obraz se trhá, nedá se to používat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, koukal jsem do tvých příspěvků a nevidím v nich nikde odkud jsi.

 

Píše se to tu s prominutím do zblbnutí - PROČ NEPÍŠETE PŘI PROBLÉMECH V KTERÉM MĚSTĚ BYDLÍTE. To je to taková práce, nebo se všichni bojí, že jim z UPC někdo příjde něco odpojit.

 

Mě v Praze to běhá bez problémů, kamarádovi v Mostě taky. Tak je všechno v pořádku ...

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mě je kvalita max 50% a signál tak kolem 40%

 

To jsem měl taky. Bylo to špatnou kabeláží, respektive kabeláží pokládanou kolem roku 2000, která už pro dnešní dobu nevyhovovala (málo stíněná). Na podzim jsem koupil nové kabely a od té doby mám pokoj. Žádné kostičky, záseky, rozpadávání obrazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píše se to tu s prominutím do zblbnutí - PROČ NEPÍŠETE PŘI PROBLÉMECH V KTERÉM MĚSTĚ BYDLÍTE. To je to taková práce, nebo se všichni bojí, že jim z UPC někdo příjde něco odpojit.

Asi je to take moje chyba, ze jsem pri registraci noveho uzivatele zde na foru nezapnul moznost nucene vyplnit pole bydliste, budu to muset napravit. :scratch:

 

Edit: tak opraveno, nyni je nutne pri registraci nveho uzivatele nutne vyplnit i pole Bydliste,

komu se to nelibi, at si tam napise co chce.

 

S anonymnimy uzivateli ale nic bozhuel neudelam a zakazovat jim prispivat kvuly tomu nebudu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jordan
u mě je kvalita max 50% a signál tak kolem 40%

 

To jsem měl taky. Bylo to špatnou kabeláží, respektive kabeláží pokládanou kolem roku 2000, která už pro dnešní dobu nevyhovovala (málo stíněná). Na podzim jsem koupil nové kabely a od té doby mám pokoj. Žádné kostičky, záseky, rozpadávání obrazu.

 

Mám UPC asi od února. Předpokládám, že dávají nové kabely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jordan
No vidíš, koukal jsem do tvých příspěvků a nevidím v nich nikde odkud jsi.

 

Píše se to tu s prominutím do zblbnutí - PROČ NEPÍŠETE PŘI PROBLÉMECH V KTERÉM MĚSTĚ BYDLÍTE. To je to taková práce, nebo se všichni bojí, že jim z UPC někdo příjde něco odpojit.

 

Mě v Praze to běhá bez problémů, kamarádovi v Mostě taky. Tak je všechno v pořádku ...

 

Moje chyba. Praha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mě je kvalita max 50% a signál tak kolem 40%

 

To jsem měl taky. Bylo to špatnou kabeláží, respektive kabeláží pokládanou kolem roku 2000, která už pro dnešní dobu nevyhovovala (málo stíněná). Na podzim jsem koupil nové kabely a od té doby mám pokoj. Žádné kostičky, záseky, rozpadávání obrazu.

 

Mám UPC asi od února. Předpokládám, že dávají nové kabely.

Pokud to bude za zásuvkou, tak to bude ve tvé režii

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...