Přejít na obsah

Ukončení doplňkových služeb


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

před 44 minutami, Marek-26 napsal:

@vparušit se budou jen u těch klientů, kteří je nepoužívají. Spousta klientů má telefon jen kvůli tomu, že byl součástí balíčku služeb, ale nikdy ho nepoužili.

To není úplně přesně pravda. Já mám telefon 30 za 25 Kč + pronájem za 10 Kč, občas jsem ho použil pro volání do zahraničí a i přesto, mě bude služba ukončena. Pokud bych chtěl pokračovat, musel bych přejít na vyšší tarif za 70 Kč. Ale protože mám neomezený mob. tarif, tak je to zbytečné. 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@retronZáleží, jestli máte službu telefon samostatně a nebo v balíčku (jde vidět na druhé straně faktury). Jestli platí Internet 150 vyplněný v profilu, pak hledejte na faktuře 2x řádek Balíčková sleva I150+ s TEL (jednou u telefonu, jednou u internetu, po sečtení částek to dá těch 25Kč).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Dinkylinky

Marek-26 , pokud jde o vrácení zařízení v Praze, kdy bude v provozu Promsat U Hostivařského nádraží 556/12? 

A vyplňuje se také ten protokol o vrácení zařízení, co je uveden na stránkách UPC při zaslání poštou, když jim to tam přinesu osobně? Že bych si ho vyplnil dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Předpokládám, že v tý Závišově ulici to se zaparkováním auta asi není snadný, resp. nebudou možná místa žádný.

Abych to urychlil, mám teda vyplnit ten protokol o vrácení zařízení nebo je to zbytečný, protože stejně tisknou svůj? A odevzdává se to rovnou v přízemí na vrátnici to zařízení? Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...