Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

... Zákazníkům UPC, kteří již využívají novou službu Horizon na HD DVR mediaboxu, se Barrandov Plus HD automaticky naladí na pozici 16...

A tam byla rezerva nebo se těm nešťastníkům, kteří si nemůžou programy seřadit, všechno od 16 výše přečísluje? :-D

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kouzelné slovíčko "zatím" :-) Já doufám, že až bude přidáno víc kanálů a změní se čísla všech kanálů, která se ti chudáci učili celé měsíce, tak už pochopí úplně každý, že vlastní seřazení kanálů (včetně číslování!) je naprostá nutnost...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak nutnost ani ne... spíš hodně užitečná možnost. Ale pořád jde především o zvyk.

Já už jsem si zvykl, i vzhledem k předchozím zkušenostem s dřívějšími settopboxy, mít u televize po ruce seznam, do kterého se mrknu, když náhodou honem nevím číslo programu, na který chci přepnout. Upravit pak tento seznam, když je nějaký program přidán nebo odebrán mi už připadá pomlu jednodušší, než s programy šibovat v settoppoxu. Ale jak říkám, každému vyhovuje něco jiného.

Pokud má někdo zájem, seznam přikládám, ale je pro lokalitu Praha a okolí, takže se v regionálních a přeshraničních programech může lišit. Na první stránce je řazení podle Kaonů a Handanů, na druhé pak řazení dle Horizonu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...