Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dinkylinky

Tak jsem hledal, co tak závratnýho vysílá H2, že si zaslouží nejvyšší tarif O2. Pokud funguje překlad google z polštiny správně, tak např. Podzemí měst, Generál Patton, Historie USA atd, tedy dokumenty, které už jsem před x lety viděl, pokud nejde o shodu názvu. A samozřejmě, o perly typu Vetřelci dávnověku, a další "historické pořady" nepřijdeme, jde tam současně několik sérií.

Upřímně, je mi úplně jedno, jestli budou oba kanály History v Ultra super HD kvalitě. Ten první History není nic jiného než odpad, a History 2 vypadá na tuctový kanál, který si žádnou exkluzivitu nezasluhuje. A to píšu jako někdo, kdo v roce 2010 až 2012 měl History channel za jeden z nejlepších kanálů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vadily by vám ty pořady i kdyby se to nejmenovalo History? Jde vám hlavně o ten název? Nebo o pořady jako takové? Protože pořady samotné bych vyloženě odpadem nenazval. Svádí k tomu imho spíš ta spojitost s History. Pravdou ale je, že se stanice (podobně jako některé další) za poslední roky dost odklonila... To ano.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Tak na stránkách UPC je tento popis History: Dokumenty o historii lidstva. A ano, vadí mi, když si stanice dává do názvu History a nemá s tím nic společného. Stejně jako by mi vadilo, když bych si koupil časopis auto-moto a byly tam články o vaření.

A pořady, které se tam vysílají - znovu píšu, pro mě naprostý kraviny, čehož důsledkem je, že mám tento kanál na pozici, kam se dostanu jen při nějakém testu TV. Ale samozřejmě, pokud by tento kanál byl v r. 2010 přidán s tímto obsahem pod jiným názvem, tak bych tu nic nepsal, a dal bych ho na konec seznamu stejně jako TV France.

Snad jen bych přidal poznámku, že nevím, co je na H2 tak exkluzivního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom History kanále je nejsmutnější to, že diváci preferují místo historických dokumentů na kterých se mohou hodně přiučit o tom, jak to na světě chodí a kolik chyb už lidstvo udělalo, plytké docusoupy o tom, jak se lidé živí dražením starých krámů. TV kanálů jsou na světě deseti tisíce a zrovna ten co si dá do názvu History a patřičně si to ošetří ochranou značkou, tak o historii nevysílá vůbec nic. O dnešním světě to možná vypovídá víc než by se mi líbilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je článek o změně zaměření History: http://www.serialzone.cz/clanek/2028-st ... kany-boom/

 

Plně souhlasím s cojoiner, to, že ke zvýšení sledovanosti vedla náhrada kvalitních dokumentů tím, co tato stanice vysílá dnes, něco vypovídá o úrovni společnosti (a nejen americké, uvážíme-li, jaké pořady jsou nejsledovanější v Česku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky za odezvu. S poslední větou musím bohužel souhlasit. Ony v podstatě všechny stanice k tomu směřují, o společnosti nemluvě. Všude se propaguje drama, sex a násilí ať už přímo či nepřímo, internetová videa nad 3 minuty jsou považována za dlouhá, lidé jsou furt přilepení na sítích, oči na obrazovce i když spí, knihy jsou tabu a ve sledovanosti vedou reprízy a výplach... Šlo by dlouze pokračovat. Neříkám, že to tak není. Přesto bych ale nenazval History, i když se od původního zaměření dost vzdálilo, odpadem. Rozhodně ne celý program. Myslím, že tohle privilegium patří jiným (low-cost) stanicím - nejen z nabídky UPC, ale především na satu obecně. Skutečných odpadů jsou na satelitu desítky. A taková Mňam bude k tomu mít po zavedení novinek imho blíž...

http://www.digizone.cz/clanky/mnam-tv-uz-nebude-jen-o-vareni-od-zari-nabidne-filmy-i-denni-late-night-show-s-leosem-maresem/

Ale nechci odsuzovat. Nechť si každý najde a konzumuje, co je mu po chuti a po čem má hlad. Stanice by ale byly sami proti sobě, kdyby toho nevyužily. Asi tak...

 

Ale abychom se vrátili trochu k tématu...

 

Novinky které jsem slyšel a předávám dále (brát s rezervou) -> MTV údajně brzy 16:9 s novým vzhledem, od příštího roku reklama, CZ verze možná, HD možná. Spektrum Home v 16:9 až rovnou s přechodem na HD, letos. Megamax a Minimax v HD přibližně ve stejnou dobu, asi konec léta/začátek podzimu. JimJam 16:9 letos, ale spíše druhá půlka až konec roku. AMC HD konkrétněji srpen/září, CZ verze 70% ano, počet klasických filmů se bude snižovat. Nickelodeon CZ verze + CZ HD podzim, spíše ale konec roku až jaro, nový web letos. Disney CZ verze podzim až červen, HD verze konec roku/začátek příštího. Universal Channel 704px PAL podzim/asi září, HD verze začátek 2016 spíše později. History 2 CZ lokalizace včetně HD letos, asi podzim. Discovery CZ verze příští rok, HD možná, reklama možná. Discovery World + Discovery ID 16:9 cca podzim, nová grafika možná současně/možná příští rok. Další Discovery kanál asi ještě letos, asi Turbo(Extra), asi CZ lokalizace, možná HD. Discovery World HD výhledově. Aplikace s archivem letos. Science HD v nabídce možná letos. TA3 HD konec roku až jaro. Film+ HD spíše ještě letos. Cartoon Network CZ verze/CZ lokalizace možná koncem roku. Boomerang ditto. Nejdříve třeba dořešit TCM a jiné trhy. Očko Expres HD nativ posunuto na léto. Možná klasický Comedy Central koncem roku. ČT24 HD + Déčko/Art HD pro kabel možná koncem roku. Nick Jr. po CZ lokalizaci, CZ lokalizace pozastavena kvůli Nicku. NGC kompletní rozdělení signálu 2. polovina roku, HD verze konec roku. NG Wild HD v UPC snad 2. polovina roku. Nová NGC stanice či FOX 50:50, spíše Crime/Life.

 

Snad jsem na nic nezapomněl.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Prima Zoom HD už je celkem dlouho. Jen se musí UPC s Primou dohodnout na obchodních podmínkách, které se netýkají jen Prima Zoom HD, ale všech stanic Primy, jejich HD verzí, Tv archivu atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...