Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Cože?! A jinak je pán zdráv? Slovak Sport je parodie na sportovní kanál, navíc ne příliš povedená a to nejen obsahově, ale i obrazově. Kde mám na Slovak Sport F1, GP2, NHL? Nikde. To má Nova. A já to teď díky stupiditě UPC nemám. Poprvé po letech vážně uvažuji, že bych od UPC odešel. A může si za to UPC samo!

 

A Voyo taky nemá všechno, protože na něco Nova internetová práva prostě nemá.

 

 

Ale jo. Myslím, že jsem zdráv. Osobně mne vyjmenované sporty vůbec neberou. Právě naopak. Nepotřebuji je. Pokud vy ano, tak nevím na co čekáte a už nejste třeba u Skylingu. Já preferuji jiné sporty a jsem spokojen s balíčkem Sport od UPC a již jmenovaným Slovak Sportem HD. Každý máme jiné preference a proto mi osobně nevadí, že Nova Sport není. Je to jen můj osobní názor a myslím, že proto není třeba lidi s jinými preferencemi napadat a urážet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kositch
Ta NOVA HD a NOVA SPORT HD jestli se neobjeví do prázdnin ,tak přes prázdniny určitě jednání nebudou probíhat to je jasný ne.

 

Pokud do konce prazdnin nebude UPC schopno vratit Novu HD a Novu Sport HD, tak i pres celkovou spokojenost s jejich sluzbami - hlavne rychlym Internetem, s nimi koncim a prechazim k O2 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Absenci těchto dvou pochybných stanic prakticky ani neregistruju :D

 

 

To je sice možné, ale pořád alespoň co se týká programu Nova Sport tak ať si říká každý co chce je skladbou sportů nazastupitelný !!!! a mimochodem zvláště kvůli tomuto programu UPC přišlo do současné doby o mnoho zákazníků......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cože?! A jinak je pán zdráv? Slovak Sport je parodie na sportovní kanál, navíc ne příliš povedená a to nejen obsahově, ale i obrazově. Kde mám na Slovak Sport F1, GP2, NHL? Nikde. To má Nova. A já to teď díky stupiditě UPC nemám. Poprvé po letech vážně uvažuji, že bych od UPC odešel. A může si za to UPC samo!

 

A Voyo taky nemá všechno, protože na něco Nova internetová práva prostě nemá.

 

 

Je jen otázka, kolik z těchto sportů na Nova Sport po prázdninách zůstane ....

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník brazdil38

no lotos jim končí práva na NBA Wimbledon MOTO GP A další mám pocit že jim končí i F1 takže sem zvědaví co budou příští rok vysílat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta NOVA HD a NOVA SPORT HD jestli se neobjeví do prázdnin ,tak přes prázdniny určitě jednání nebudou probíhat to je jasný ne.

A co když je další kolo jednání až o prázdniny? :)

 

Ta NOVA HD a NOVA SPORT HD jestli se neobjeví do prázdnin ,tak přes prázdniny určitě jednání nebudou probíhat to je jasný ne.

 

Pokud do konce prazdnin nebude UPC schopno vratit Novu HD a Novu Sport HD, tak i pres celkovou spokojenost s jejich sluzbami - hlavne rychlym Internetem, s nimi koncim a prechazim k O2 :(

A až nově vybranému operátorovi skončí smlouva, dopadne to možná podobně :) a hlavně za chvíli už na Nova Sport nebude většina sportů, kvůli kterým o tuto stanici máte zájem. Alespoň to tak vypadá, když jim končí práva na většinu atraktivních sportů.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...