Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Cipísek

Tak nevím kde je chyba.Řešili jsme to tady už před týdnem, vždycky když to přepnu na jednu z testovaných pozic, tak mi televize vypisuje žádný signál a po pár vteřinách se tam objeví hláška Conax CAS Přistup není povolen kód 5, epg ale normálně funguje.Je kolem toho celkem ticho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Cipísku, uklidni se....

UPC ve své síti (nebo v její části) může testovat cokoli, co uzná za potřebné, v případě testů šíření DVB patrně použije signál, který má k dispozici. V síti UPC není jen televizní signál a internet, takže se s tím smiř...

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek

Pozice test 1-5 vysílá epg a na 2 je teletext TVMarkíza, před zakódováním tam byla TV Doma, pozice 1, 3 a 4 jsou kino cs, doku cs a muzika cs, na 5 by měla být TV Dajto a na 7 TLC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Cipísku, zalez už do jeskyně...

To je tak těžké pochopit, že se jedná o test, jehož účel ani já ani Ty neznáme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cipísek

Trošku vychladni, já tady jen napsal co jsem tam viděl za stanice a věř mi že je mi celkem šumák jestli to tam nakonec přidají nebo ne když mě z toho nic nezaujalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, Ostrava a na 834 se mi objevuje přerušovaně signál ale nedá se to naladit, je to vždy tak na 2s a pak 10s nic a pak zas něco naskočí, takové divné chování a televize to nestíhá naladit.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že se něco testuje, ještě neznamená že to bude zařazeno. Tedy alespoň ne vždy a ne všechno. Něco by se v prosinci objevit mělo, ale co to nakonec bude netuším. Počítal jsem s dneškem, jakožto začátkem měsíce, ale tohle zřejmě bude jeden z těch případů, kdy UPC zařadí něco v jeho průběhu. Nechme se překvapit, co nám nakonec nadělí.

 

A důvod, proč to běží jen v Praze, bude zřejmě takový, co už psal tomus. Má to logiku. Já to sice taky naladil, ale jen krátce.

 

@technik: Pěkná narážka. Nevím, jestli byla myšlena vážně nebo jako ironie :) Já zaručené informace mám, ale nikoliv od UPC, ale provozovatelů daných stanic. Ty se mohou s plány UPC rozcházet a ne vždy se musí shodovat, přestože už jsem mnohokrát měl pravdu.

 

Jinak menší technická... i Megamax se chystá přejít na 16:9. Podle všeho by to mělo být už brzy. Nakonec se zdá, že Disney Channel přejde na 16:9 opravdu jako poslední. Ostuda.

 

A ještě k tomu "novýmu" MTVčku... pokud se nic nezmění, tak bude už od 1. ledna... ale bohužel - minimálně několik týdnů/měsíců - ve formátu 4:3 a bez kompletní lokalizace.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...